Platforma B2B – nowy kanał sprzedaży w HAP Armatura.

Bezobsługowa sprzedaż w branży grzewczej i sanitarnej.

HAP Armatura, jeden z największych dystrybutorów w branży grzewczej i sanitarnej, uruchomił nowy kanał sprzedaży online, w modelu Business-to-Business (B2B). Platforma www.ehap.pl dostępna jest dla klientów HAP Armatura i przeznaczona do składania zamówień przez Internet. Teraz kontrahenci firmy składają zamówienia bezobsługowo, mając dostęp do oferty 24/7. Dzięki integracji platformy B2B z SAP Business One czas realizacji zamówień jest znacznie krótszy.

B2B- nowy kanał sprzedaży w HAP Armatura

B2B – nowoczesna sprzedaż online w branży grzewczej i sanitarnej

HAP Armatura działająca na rynku lubelskim i podkarpackim, od blisko 30 lat jest dystrybutorem armatury przemysłowej, instalacji wodnych i sanitarnych, centralnego ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji. Myśląc o nowym, internetowym kanale sprzedaży dla swoich klientów w modelu B2B, firma miała już doskonałą podstawę do jego uruchomienia – kompleksowy system ERP. Ponieważ HAP Armatura od 15 lat korzysta z systemu SAP Business One, którego elementem są narzędzia integracyjne, konfiguracja wymiany danych z portalem klienta (B2B) przebiegła szybko i sprawnie. Więcej o możliwościach integracyjnych SAP Business One.

B2B - korzyści dla klientów w codziennych zakupach

Dzięki AltB2B klienci HAP Armatura mogą teraz w łatwy sposób dokonywać zakupów online w dowolnym czasie i za pomocą dowolnego urządzenia. Mając dostęp do Panelu Klienta, mogą między innymi:

  • sprawdzić stany magazynowe w czasie rzeczywistym (również wg. dostępności w poszczególnych oddziałach),
  • składać zamówienia przez laptop/telefon/tablet,
  • kupować w oparciu o wynegocjowane terminy płatności oraz warunki handlowe,
  • na bieżąco śledzić status realizowanych zamówień,
  • przeglądać dokumenty dotyczące płatności,
  • sprawdzać rabaty i promocje.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie