SAP Business One - ERP
integrujący wszystkie procesy w firmie

 
Przejmij kontrolę nad firmą dzięki SAP Business One. Postaw na system ERP, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i zdynamizować wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa.
 
 
  • Dostępny również w chmurze
  • Działający na platformie SAP HANA lub Microsoft SQL
  • Łatwy i szybki do wdrożenia
  • Łatwy w obsłudze dzięki interfejsowi Fiori
 

Demo produktu

 

Zobacz jak nasi klienci rozwinęli skrzydła z SAP Business One


Kluczowe korzyści

 

Wykorzystaj SAP Business One do sprawnego zarządzania firmą

 


Kluczowe możliwości SAP Business One

Dostępność


LICENCJE
cloud
Cloud

Korzystaj z SAP Business One w wersji Cloud w modelu abonamentowym bez konieczności inwestowania w infrastrukturę IT.

premise
On Premise

Pracuj z SAP Business One na Twoich serwerach i korzystaj z wszystkich narzędzi do samodzielnego zarządzania elastycznością systemu.


WERSJE
hana
HANA

Wybierz SAP Business One na platformie HANA, innowacyjnej bazie danych w technologii In-Memory. Przejdź w nowy wymiar Inteligent Digital Business (inteligentnego cyfrowego biznesu) dzięki natychmiastowemu dostępowi do kluczowych wskaźników KPI i interaktywnych analiz i wizualizacji danych w czasie rzeczywistym

sql
MS SQL

Pozostań przy najpopularniejszej, standardowej bazie danych, działającej na klasycznych serwerach w środowisku Windows. Dzięki temu ograniczysz koszty infrastruktury IT i zapewnisz sobie wysoką dostępność specjalistów.


URZĄDZENIA
komp
PC

Używaj SAP Business One w pełnej funkcjonalności, korzystając z klasycznego komputera lub notebooka.

Mobile

Zarządzaj swoją firmą w dowolnym miejscu i czasie, błyskawicznie uruchamiając aplikację na smartfonie lub tablecie.


Elastyczność

 
Podstawą elastyczności SAP Business One są trzy główne założenia: samodzielna personalizacja, rozszerzenia aplikacji i narzędzia integracyjne.
 

 
elast_2

Rozszerzenia funkcjonalne

System SAP Business One jest tak elastyczny, że można go w łatwy sposób dostosować do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw. Ze względu na jego otwartą architekturę i wbudowane narzędzia programistyczne (SDK), strukturę systemu można poszerzać o dodatkowe funkcjonalności. Altab oferuje wiele branżowych rozszerzeń dostosowanych do specyfiki każdej firmy.

Nasze rozwiązania
 

 
nozyczki

Poznaj koszt wdrożenia SAP Business One

Na rozwiązania SAP stać każdą firmę, nie tylko światowych gigantów. SAP Business One jest tego najlepszym przykładem. System powstał z myślą o mniejszych przedsiębiorstwach, które zasługują na to, aby być dobrze zarządzane. Przekonaj się, że SAP Business One to rozwiązanie w zasięgu Twojej firmy i dołącz do ponad 200 zadowolonych klientów Altab! Nieważne, gdzie mieści się Twoja firma! Czy to Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków, Katowice, Częstochowa, Poznań czy Gdańsk! Współpracujemy z przedsiębiorstwami z całej Polski.
 
 
Wypełnij formularz i oszacuj poziom inwestycji związany z wdrożeniem systemu SAP Business One w Twojej firmie.
Poznaj koszty