SAP Business One

Zarządzaj firmą z pomocą jednego, kompleksowego rozwiązania – SAP Business One. Postaw na oprogramowanie, które pozwoli Ci usprawnić procesy i przyspieszyć rozwój.

SAP Business One - innowacyjna platforma ERP integrująca wszystkie procesy w firmie

Czym jest SAP Business One ?

SAP Business One to zintegrowana, kompleksowa platforma ERP do zarządzania całą firmą. To elastyczne i przystępne cenowo rozwiązanie, zaprojektowane z myślą o firmach średnich i mniejszych. Oprogramowanie SAP B1 zawiera zintegrowane funkcje zarządzania, obejmujące finanse, sprzedaż, obsługę klientów, gospodarkę materiałową, logistykę i produkcję, a także zarządzanie projektami. 

Dzięki otwartej architekturze, system można łatwo konfigurować, dostosowywać do specyficznych i branżowych potrzeb firmy, a w miarę jej rozwoju – rozbudowywać.  

SAP B1 to to również dostęp do błyskawicznych analiz w czasie rzeczywistym, wbudowanych inteligentnych technologii oraz kompleksowej informacji o kondycji firmy z każdego miejsca i w każdym czasie, także z poziomu urządzeń mobilnych. 

Dostępność systemu zarówno w chmurze (Cloud), jak i zakupie (On-Premise) oraz na dwóch alternatywnych bazach danych (SAP HANA lub MS SQL), zapewnia maksymalną elastyczność.

Przyspiesz rozwój firmy, zredukuj koszty, popraw płynność finansową, korzystając z zawsze aktualnych i pełnych informacji. Jeśli należysz do przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać, stawiają na komfort pracy i skuteczne rozwiązania technologiczne, system SAP Business One będzie dobrym wyborem.

Moduły SAP Business One

SAP B! umożliwia kompleksową obsługę wszystkich obszarów działalności firmy. Pozwala na automatyzację procesów i ich sprawna obsługę: od CRM, przez sprzedaż, zakup, zarządzanie magazynami, produkcję, sprzedaż, serwis, zarządzanie projektami, aż po księgowość i raportowanie. Sprawdź kluczowe funkcjonalności:

Obsługa Klienta SAP Business One

Sprzedaż

 • CRM
 • Sprzedaż
 • Serwis
 • Obsługa Klienta
Logistyka magazyny SAP Business One

Logistyka

 • Zakupy
 • Magazyn
 • Dystrybucja
 • Logistyka
Zarządzanie projektami SAP Business One

Zarządzanie projektami​

 • Zarządzanie zasobami: ludzkimi, materiałowymi
 • Budżetowanie i kontrola finansowa
Produkcja SAP Business One

Produkcja

 • Prognozy
 • MRP
 • Produkcja
Raporty i analizy SAP Business One

Raporty i analizy

 • Analizy i raportowanie
 • Business Intelligence
 • KPI
Księgowość SAP Business One

Księgowość

 • Finanse
 • Księgowość
 • Kontroling

Addony - rozszerzenia funkcjonalne:

WMS SAP Business One grafika

WMS obsługa magazynów

Wykorzystaj ogromną elastyczność nowoczesnej platformy SAP i wbudowane narzędzia SDK API w płynnej wymianie danych z zewnętrznymi systemami i aplikacjami. Otwórz Twoją firmę na nowe szanse i wyzwania.

Elektroniczny obieg dokumentów SPUMA

Przyspiesz obieg i autoryzację dokumentów w Twojej firmie. Skorzystaj z e-archiwum i szybko odnajduj potrzebne informacje. Skanuj, publikuj i wygodnie zarządzaj cyfrowymi wersjami dokumentów przez WWW.

B2B SAP Business One - osoba przy komputerze składa zamówienie

Internetowa platforma B2B

Zarządzaj kontaktami z odbiorcami hurtowymi. Udostępniaj katalogi produktów, informacje o dostępności towarów i pozwól na składanie zamówień online. Pozwól Klientom na dostęp do salda i pobieranie elektronicznych faktur.

Integracja z systemem SAP Business One

Wykorzystaj ogromną elastyczność systemu SAP B1  i wbudowane narzędzia SDK API w płynnej wymianie danych z zewnętrznymi systemami i aplikacjami. Otwórz Twoją firmę na nowe szanse i wyzwania.

Integracja SAP Business One Więcej niż ERP

SAP Business One Cloud - system ERP w chmurze

SAP Business One Cloud to idealne rozwiązanie dla firm, które nie chcą angażować własnych środków finansowych w infrastrukturę sprzętową. System pracuje w chmurze, która zapewnia bardzo wysoką dostępność, bezpieczny dostęp do danych oraz wielopoziomowe zabezpieczenia antywirusowe. SAP Business One Cloud oferuje taki sam zakres funkcjonalności jak w przypadku wersji On Premise.

Cloud korzyści:

 • Bardzo wysoka dostępność systemu: 
  HA (High Availability) sięgająca minimum 99,8% oraz bezawaryjna praca 24/7
 • Elastyczne finansowanie:
  płatność w modelu abonamentowym
 • Redukcja kosztów
  uniknięcie dużych inwestycji w infrastrukturę IT

Aplikacje mobilne

Korzystaj z SAP B1 na dowolnym urządzeniu mobilnym z Android i iOS. Wybierz jedną z trzech dostępnych aplikacji:

Aplikacja mobilna SAP biznes one

Aplikacja
SAP Business One

to łatwa w użyciu, umożliwiająca natychmiastowy dostęp do aktualnych danych i szczegółowych raportów aplikacja, która stanowi platformę komunikacji z partnerami handlowymi i współpracownikami. Dzięki powiadomieniom i alertom daje możliwość błyskawicznego reagowania na zmieniającą się sytuację w firmie. 

SAP B1 Service

to wygodna i przyjazna w obsłudze aplikacja ułatwiająca pracę serwisanta. Dzięki niej każdy pracownik serwisu może przeglądać i wprowadzać zgłoszenia serwisowe, skanować kody QR i kody kreskowe i identyfikować elementy według numerów seryjnych. Serwisanci mają też możliwość tworzenia własnych raportów dotyczących zgłoszeń serwisowych, generowania dokumentów PDF i drukowania podsumowań zgłoszeń na mobilnej drukarce Bluetooth.

SAP B1 Sales

to komfortowe narzędzie w pracy każdego handlowca, zapewniające zestaw funkcjonalności i modułów, w tym CRM, pozwalających skutecznie zarządzać relacjami z klientami. Aplikacja umożliwia m. in. kontrolowanie szans i postępów sprzedaży, planowanie codziennych zadań, a także  zarządzanie ofertami i zamówieniami. Dzięki dostępowi do zaawansowanych raportów i analiz (BI)  możliwe jest bieżące modyfikowanie działań w celu zwiększenia sprzedaży.

SAP HANA - platforma analityczna

SAP Business One jako bazę danych wykorzystuje nowoczesną technologię In-Memory SAP HANA. Dzięki temu zyskujesz możliwość błyskawicznych analiz i elastycznego zestawiania danych. Wbudowane narzędzia analityczne pozwalają lepiej prognozować, planować i kontrolować realizację zadań. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce Enterprise Search szybko odnajdziesz też potrzebne dokumenty, transakcje i dane w systemie.

 • Szybkie wyszukiwanie informacji

  Błyskawicznie wyszukuj informacje i dokumenty. Łatwo filtruj wyświetlane wyniki kontekstowo i bezpośrednio przechodź do wybranych dokumentów.

 • Ergonomiczny interfejs SAP Fiori

  Dzięki SAP Fiori twórz spersonalizowane kokpity zarządzania dostosowane do Twojego stanowiska i obowiązków. Zyskaj szybki dostęp do najważniejszych dla Ciebie funkcji i raportów.

 • Analizy i symulacje w czasie rzeczywistym

  Wykorzystuj wbudowane narzędzia analityczne i buduj różne scenariusze biznesowe. Korzystaj z funkcji prognostycznych SAP HANA i twórz plany odnosząc się do zawsze aktualnych danych.

User Experience - intuicyjne środowisko użytkownika (UX)

UX SAP Fiori całkowicie przedefiniowało sposób pracy z oprogramowaniem. Sprawdź, jak spójne, proste, dostosowane do użytkownika środowisko wpłynie na efektywność i komfort Twojej pracy.

B2B integralną częścią systemu ERP

SAP Fiori

SAP Fiori to nowoczesny, oparty na rolach, interfejs użytkownika i zupełnie nowa jakość korzystania z rozwiązań lokalnych i chmurowych na dowolnych urządzeniach. 

Analizy SAP Business One

Web Client - dostęp przez WWW

Klient WWW, oparty na zasadach projektowania SAP Fiori, zawiera podstawowe procesy i logikę biznesową SAP Business One oraz umożliwia dostęp do treści i zaawansowanych wykresów analitycznych. 

Wejdź na nowe, międzynarodowe rynki

Jeśli Twoja firma posiada wiele oddziałów lub kierujesz grupą spółek – wybierz elastyczne oprogramowanie, które pozwoli Twojemu biznesowi na rozwój. Korzystaj ze skonsolidowanych raportów, automatyzacji procesów i integracji międzyfirmowej. Zdobywaj nowe rynki, także poza granicami kraju. Zadbaj o sprawną współpracę i płynną wymianę danych pomiędzy oddziałami firmy oraz spółkami powiązanymi.

 • Wielofirmowość

  Ustandaryzuj procesy biznesowe, konsolidację i wymianę danych w firmach, którymi zarządzasz. Usprawnij raportowanie dla centrali z jednostek podległych. Popraw wydajność dzięki bardziej transparentnym, uproszczonym i zautomatyzowanym transakcjom. Otrzymaj szybki dostęp do informacji finansowych pochodzących z całej grupy spółek.

 • Wieloddziałowość
  Usprawnij zarządzanie strukturą wielooddziałową, w tym także jednostkami biznesowymi poza granicami kraju. Wybierz rozwiązanie, które umożliwi Ci sprawną ekspansję zagraniczną. Prowadź biznes zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym kraju, wybierając dla danego oddziału dowolną z 50 dostępnych wersji lokalizacyjnych.

 • Obsługa wielu walut i języków

  Obsługuj bez przeszkód Klientów i Dostawców zagranicznych, dzięki mechanizmom wspierającym obsługę różnych walut. Wystawiaj dokumenty w różnych językach, korzystaj z wielojęzycznego menu i pomocy technicznej. Wspieraj obcojęzycznych pracowników umożliwiając im pracę w interfejsie w preferowanej przez nich wersji językowej.

Sprawdź referencje SAP Business One – poznaj opinie naszych Klientów

Poznaj przykłady wdrożeń systemu w różnych branżach, dowiedz się jak z jego pomocą nasi Klienci osiągnęli sukces i dołącz do nich.

Szerokie możliwości integracyjne systemu i łatwość ekspansji zagranicznej.

Możliwość planowania, zarządzania popytem i optymalizacji procesów.

Możliwość integracji systemu z aplikacji zewnętrznymi.

Złoty Partner SAP - najwięcej poleceń i referencji w Polsce

Jesteśmy Złotym Partnerem SAP – wiodącego i największego dostawcy oprogramowania wspierającego zarządzanie firmami na całym świecie – różnej wielkości i różnych branż. Będąc częścią światowego ekosystemu SAP dostarczamy naszym klientom innowacyjne, zaawansowane technologicznie rozwiązania (Machine Learning, IoT, Business Intelligence, Analizy 360, AI), które pomagają firmom działać inteligentniej, prościej i szybciej w cyfrowym świecie.  

Cena SAP Business One - poznaj koszt wdrożenia SAP

Sprawdź koszty wdrożenia systemu SAP Business One – skorzystaj z bezpłatnego konfiguratora i dowiedz się ile kosztuje system ERP. W kalkulatorze online sprawdzisz cenę licencji SAP Business One i standardowe koszty wdrożenia systemu SAP – zarówno w wersji lokalnej (On-Premise) jak i w chmurze (Cloud).

Chcesz dowiedzieć się więcej o SAP Business One? Umów się na prezentacjęZadzwoń lub napisz.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

SAP B1 gotowy na KSeF
- dowiedz się więcej