SAP Business One

Zarządzaj firmą z pomocą jednego, kompleksowego rozwiązania – SAP Business One. Postaw na oprogramowanie, które pozwoli Ci usprawnić procesy i przyspieszyć rozwój.

SAP Business One - innowacyjna platforma ERP integrująca wszystkie procesy w firmie

Czym jest SAP Business One ?

SAP Business One to zintegrowana, kompleksowa platforma ERP do zarządzania całą firmą. To elastyczne i przystępne cenowo rozwiązanie, zaprojektowane z myślą o firmach średnich i mniejszych. Oprogramowanie SAP B1 zawiera zintegrowane funkcje zarządzania, obejmujące finanse, sprzedaż, obsługę klientów, gospodarkę materiałową, logistykę i produkcję, a także zarządzanie projektami. 

Dzięki otwartej architekturze, system można łatwo konfigurować, dostosowywać do specyficznych i branżowych potrzeb firmy, a w miarę jej rozwoju – rozbudowywać.  

SAP B1 to to również dostęp do błyskawicznych analiz w czasie rzeczywistym, wbudowanych inteligentnych technologii oraz kompleksowej informacji o kondycji firmy z każdego miejsca i w każdym czasie, także z poziomu urządzeń mobilnych. 

Dostępność systemu zarówno w chmurze (Cloud), jak i zakupie (On-Premise) oraz na dwóch alternatywnych bazach danych (SAP HANA lub MS SQL), zapewnia maksymalną elastyczność.

Przyspiesz rozwój firmy, zredukuj koszty, popraw płynność finansową, korzystając z zawsze aktualnych i pełnych informacji. Jeśli należysz do przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać, stawiają na komfort pracy i skuteczne rozwiązania technologiczne, system SAP Business One będzie dobrym wyborem.

Moduły SAP Business One

SAP B! umożliwia kompleksową obsługę wszystkich obszarów działalności firmy. Pozwala na automatyzację procesów i ich sprawna obsługę: od CRM, przez sprzedaż, zakup, zarządzanie magazynami, produkcję, sprzedaż, serwis, zarządzanie projektami, aż po księgowość i raportowanie. Sprawdź kluczowe funkcjonalności:

Obsługa Klienta SAP Business One

Sprzedaż

 • CRM
 • Sprzedaż
 • Serwis
 • Obsługa Klienta
Logistyka magazyny SAP Business One

Logistyka

 • Zakupy
 • Magazyn
 • Dystrybucja
 • Logistyka
Zarządzanie projektami SAP Business One

Zarządzanie projektami​

 • Zarządzanie zasobami: ludzkimi, materiałowymi
 • Budżetowanie i kontrola finansowa
Produkcja SAP Business One

Produkcja

 • Prognozy
 • MRP
 • Produkcja
Raporty i analizy SAP Business One

Raporty i analizy

 • Analizy i raportowanie
 • Business Intelligence
 • KPI
Księgowość SAP Business One

Księgowość

 • Finanse
 • Księgowość
 • Kontroling

Addony - rozszerzenia funkcjonalne:

WMS SAP Business One grafika

WMS obsługa magazynów

Wykorzystaj ogromną elastyczność nowoczesnej platformy SAP i wbudowane narzędzia SDK API w płynnej wymianie danych z zewnętrznymi systemami i aplikacjami. Otwórz Twoją firmę na nowe szanse i wyzwania.

Elektroniczny obieg dokumentów SPUMA

Przyspiesz obieg i autoryzację dokumentów w Twojej firmie. Skorzystaj z e-archiwum i szybko odnajduj potrzebne informacje. Skanuj, publikuj i wygodnie zarządzaj cyfrowymi wersjami dokumentów przez WWW.

B2B SAP Business One - osoba przy komputerze składa zamówienie

Internetowa platforma B2B

Zarządzaj kontaktami z odbiorcami hurtowymi. Udostępniaj katalogi produktów, informacje o dostępności towarów i pozwól na składanie zamówień online. Pozwól Klientom na dostęp do salda i pobieranie elektronicznych faktur.

Integracja z systemem SAP Business One

Wykorzystaj ogromną elastyczność systemu SAP B1  i wbudowane narzędzia SDK API w płynnej wymianie danych z zewnętrznymi systemami i aplikacjami. Otwórz Twoją firmę na nowe szanse i wyzwania.

Integracja SAP Business One Więcej niż ERP

SAP Business One Cloud - system ERP w chmurze

SAP Business One Cloud to idealne rozwiązanie dla firm, które nie chcą angażować własnych środków finansowych w infrastrukturę sprzętową. System pracuje w chmurze, która zapewnia bardzo wysoką dostępność, bezpieczny dostęp do danych oraz wielopoziomowe zabezpieczenia antywirusowe. SAP Business One Cloud oferuje taki sam zakres funkcjonalności jak w przypadku wersji On Premise.

Cloud korzyści:

 • Bardzo wysoka dostępność systemu: 
  HA (High Availability) sięgająca minimum 99,8% oraz bezawaryjna praca 24/7
 • Elastyczne finansowanie:
  płatność w modelu abonamentowym
 • Redukcja kosztów
  uniknięcie dużych inwestycji w infrastrukturę IT

Aplikacje mobilne

Korzystaj z SAP B1 na dowolnym urządzeniu mobilnym z Android i iOS. Wybierz jedną z trzech dostępnych aplikacji:

Aplikacja mobilna SAP biznes one

Aplikacja
SAP Business One

to łatwa w użyciu, umożliwiająca natychmiastowy dostęp do aktualnych danych i szczegółowych raportów aplikacja, która stanowi platformę komunikacji z partnerami handlowymi i współpracownikami. Dzięki powiadomieniom i alertom daje możliwość błyskawicznego reagowania na zmieniającą się sytuację w firmie. 

SAP B1 Service

to wygodna i przyjazna w obsłudze aplikacja ułatwiająca pracę serwisanta. Dzięki niej każdy pracownik serwisu może przeglądać i wprowadzać zgłoszenia serwisowe, skanować kody QR i kody kreskowe i identyfikować elementy według numerów seryjnych. Serwisanci mają też możliwość tworzenia własnych raportów dotyczących zgłoszeń serwisowych, generowania dokumentów PDF i drukowania podsumowań zgłoszeń na mobilnej drukarce Bluetooth.

SAP B1 Sales

to komfortowe narzędzie w pracy każdego handlowca, zapewniające zestaw funkcjonalności i modułów, w tym CRM, pozwalających skutecznie zarządzać relacjami z klientami. Aplikacja umożliwia m. in. kontrolowanie szans i postępów sprzedaży, planowanie codziennych zadań, a także  zarządzanie ofertami i zamówieniami. Dzięki dostępowi do zaawansowanych raportów i analiz (BI)  możliwe jest bieżące modyfikowanie działań w celu zwiększenia sprzedaży.

SAP HANA - platforma analityczna

SAP Business One jako bazę danych wykorzystuje nowoczesną technologię In-Memory SAP HANA. Dzięki temu zyskujesz możliwość błyskawicznych analiz i elastycznego zestawiania danych. Wbudowane narzędzia analityczne pozwalają lepiej prognozować, planować i kontrolować realizację zadań. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce Enterprise Search szybko odnajdziesz też potrzebne dokumenty, transakcje i dane w systemie.

 • Szybkie wyszukiwanie informacji

  Błyskawicznie wyszukuj informacje i dokumenty. Łatwo filtruj wyświetlane wyniki kontekstowo i bezpośrednio przechodź do wybranych dokumentów.

 • Ergonomiczny interfejs SAP Fiori

  Dzięki SAP Fiori twórz spersonalizowane kokpity zarządzania dostosowane do Twojego stanowiska i obowiązków. Zyskaj szybki dostęp do najważniejszych dla Ciebie funkcji i raportów.

 • Analizy i symulacje w czasie rzeczywistym

  Wykorzystuj wbudowane narzędzia analityczne i buduj różne scenariusze biznesowe. Korzystaj z funkcji prognostycznych SAP HANA i twórz plany odnosząc się do zawsze aktualnych danych.

User Experience - intuicyjne środowisko użytkownika (UX)

UX SAP Fiori całkowicie przedefiniowało sposób pracy z oprogramowaniem. Sprawdź, jak spójne, proste, dostosowane do użytkownika środowisko wpłynie na efektywność i komfort Twojej pracy.

B2B integralną częścią systemu ERP

SAP Fiori

SAP Fiori to nowoczesny, oparty na rolach, interfejs użytkownika i zupełnie nowa jakość korzystania z rozwiązań lokalnych i chmurowych na dowolnych urządzeniach. 

Analizy SAP Business One

Web Client - dostęp przez WWW

Klient WWW, oparty na zasadach projektowania SAP Fiori, zawiera podstawowe procesy i logikę biznesową SAP Business One oraz umożliwia dostęp do treści i zaawansowanych wykresów analitycznych. 

Wejdź na nowe, międzynarodowe rynki

Jeśli Twoja firma posiada wiele oddziałów lub kierujesz grupą spółek – wybierz elastyczne oprogramowanie, które pozwoli Twojemu biznesowi na rozwój. Korzystaj ze skonsolidowanych raportów, automatyzacji procesów i integracji międzyfirmowej. Zdobywaj nowe rynki, także poza granicami kraju. Zadbaj o sprawną współpracę i płynną wymianę danych pomiędzy oddziałami firmy oraz spółkami powiązanymi.

 • Wielofirmowość

  Ustandaryzuj procesy biznesowe, konsolidację i wymianę danych w firmach, którymi zarządzasz. Usprawnij raportowanie dla centrali z jednostek podległych. Popraw wydajność dzięki bardziej transparentnym, uproszczonym i zautomatyzowanym transakcjom. Otrzymaj szybki dostęp do informacji finansowych pochodzących z całej grupy spółek.

 • Wieloddziałowość
  Usprawnij zarządzanie strukturą wielooddziałową, w tym także jednostkami biznesowymi poza granicami kraju. Wybierz rozwiązanie, które umożliwi Ci sprawną ekspansję zagraniczną. Prowadź biznes zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym kraju, wybierając dla danego oddziału dowolną z 50 dostępnych wersji lokalizacyjnych.

 • Obsługa wielu walut i języków

  Obsługuj bez przeszkód Klientów i Dostawców zagranicznych, dzięki mechanizmom wspierającym obsługę różnych walut. Wystawiaj dokumenty w różnych językach, korzystaj z wielojęzycznego menu i pomocy technicznej. Wspieraj obcojęzycznych pracowników umożliwiając im pracę w interfejsie w preferowanej przez nich wersji językowej.

Sprawdź referencje SAP Business One – poznaj opinie naszych Klientów

Poznaj przykłady wdrożeń systemu w różnych branżach, dowiedz się jak z jego pomocą nasi Klienci osiągnęli sukces i dołącz do nich.

Szerokie możliwości integracyjne systemu i łatwość ekspansji zagranicznej.

Możliwość planowania, zarządzania popytem i optymalizacji procesów.

Możliwość integracji systemu z aplikacji zewnętrznymi.

Złoty Partner SAP - najwięcej poleceń i referencji w Polsce

Jesteśmy Złotym Partnerem SAP – wiodącego i największego dostawcy oprogramowania wspierającego zarządzanie firmami na całym świecie – różnej wielkości i różnych branż. Będąc częścią światowego ekosystemu SAP dostarczamy naszym klientom innowacyjne, zaawansowane technologicznie rozwiązania (Machine Learning, IoT, Business Intelligence, Analizy 360, AI), które pomagają firmom działać inteligentniej, prościej i szybciej w cyfrowym świecie.  

Cena SAP Business One - poznaj koszt wdrożenia SAP

Sprawdź koszty wdrożenia systemu SAP Business One – skorzystaj z bezpłatnego konfiguratora i dowiedz się ile kosztuje system ERP. W kalkulatorze online sprawdzisz cenę licencji SAP Business One i standardowe koszty wdrożenia systemu SAP – zarówno w wersji lokalnej (On-Premise) jak i w chmurze (Cloud).

Chcesz dowiedzieć się więcej o SAP Business One? Umów się na prezentacjęZadzwoń lub napisz.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie