Zbuduj inteligentne przedsiębiorstwo z systemem
SAP Business One

Cyfryzacja szansą na rozwój firmy

23.11.2021 1000-1145

Do spotkania zostało:
dni
:  
godzin
:  
minut
:  
sekund
Dodaj do mojego kalendarza 2021-11-23 10:00:00 2021-11-23 11:45:00 Zbuduj inteligentne przedsiębiorstwo z systemem
SAP Business One
Cyfryzacja szansą na rozwój firmy

O wydarzeniu

Zintegrowany, elastyczny i „zwinny” biznes, dostosowujący się do nowej rzeczywistości, możliwy dzięki SAP Business One

Zmagasz się jak większość przedsiębiorstw z koniecznością ciągłego dostosowywania do zmieniających się modeli biznesowych, zaburzeniami w łańcuchu dostaw czy brakiem efektywności i zastanawiasz się jak kierować przedsiębiorstwem w niepewnych czasach. Aby Twój biznes był ciągle innowacyjny, a firma mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów musisz analizować sytuację na rynku, szybko reagować na zmiany, przewidywać trendy i zgodnie z nimi przeprojektowywać procesy. Pomoże Ci w tym SAP Business One –  zintegrowany system, dzięki któremu będziesz mógł działać szybko, nowocześnie i skutecznie.

Zaawansowane technologie i najlepsze praktyki biznesowe z SAP Business One

Nowoczesny system informatyczny pomoże Twojej firmie płynnie przejść transformację cyfrową i zbudować inteligentne przedsiębiorstwo. Integracja danych, urządzeń, ludzi i procesów; korzystanie z najlepszych praktyk biznesowych wypracowanych wspólnie z firmami na całym świecie; czy dostęp do innowacji kreowanych przez SAP – lidera technologii cyfrowych, to gwarancja sukcesu Twojego biznesu. Poznaj SAP Business One i dołącz do grona inteligentnych przedsiębiorstw!

Tylko SAP HANA – rewolucyjna technologia zapewni Twojej firmie doskonałość w zarządzaniu danymi

Poznaj SAP Business One w technologii HANA i dowiedz się jak przekształcić dane w wartościowe informacje będące źródłem strategicznej wiedzy biznesowej! Bycie inteligentnym przedsiębiorstwem wymaga między innymi szybkości przetwarzania i analizowania bardzo dużej ilości danych. SAP HANA zapewni Twojej firmie perfekcję w zarządzaniu danymi, eliminując problemy wydajnościowe. SAP HANA błyskawicznie przeanalizuje ogromną ilość informacji; zwizualizuje je w postaci wskaźników, dashboardów czy wykresów; zarekomenduje podjęcie najlepszych decyzji oraz przygotuje inteligentne prognozy, ułatwiające przygotowanie strategii biznesowej.

Inteligentne przedsiębiorstwo dzięki SAP Business One – zobacz jak to działa w praktyce

Podczas spotkania, zabierzemy cię do realistycznie działającego wirtualnego przedsiębiorstwa. Pokażemy w praktyce najważniejsze procesy zachodzące w firmie i opowiemy na żywo o tym, jaki wpływ na ich przebieg ma zaawansowana technologia. Wskażemy jak z pomocą SAP Business One usprawnić i zautomatyzować wielokanałową sprzedaż, logistykę i zaopatrzenie, magazyn, produkcję, serwis, księgowość i kontrolling. Udowodnimy, że integracja procesów, danych, urządzeń i ludzi jest  źródłem informacji, które poddane przetworzeniu, właściwej analizie i interpretacji (SAP HANA) umożliwią inteligentne zarządzanie. Spotkaj się z nami, poznaj system SAP Business One w praktyce i bądź gotowy na transformację cyfrową!

Na zakończenie… zabierzemy Cię w piękne zakątki świata

Na zakończenie, po dużej dawce wiedzy, przeniesiemy się w świat nieoczywistych wycieczek. Małgorzata Busz z Biura Aktywnych Podróży Barents.pl zaprosi Was w podróż do miejsc, które nie zawsze są klasycznymi kierunkami wakacyjnymi. Co powiecie na spacer arktyczną tundrą lub w rakietach śnieżnych latem po estońskich bagnach? Zaproponuje, aby wakacje spędzać aktywnie. Czy bez super formy można wjechać na rowerze na przełęcz 3800 m n.p.m. z przyjemnością i dlaczego nie da się dogonić kirgiskiego portera? Oraz opowie Wam o ciekawostkach i atutach etycznej podróży. Dlaczego czeskie babuszki trzęsą lokalną turystyką w rumuńskim Banacie i na co Andriejowi domowe muzeum w zapomnianej wiosce odległej Karelii?


Rejestracja

Po dokonaniu rejestracji otrzymasz e-mail z zaproszeniem, które możesz od razu dodać do swojego kalendarza. Wiadomość będzie zawierała też link i informacje o tym jak dołączyć do spotkania. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres: sap@altab.pl

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Wydarzenie odbędzie się w aplikacji Teams. Do spotkania dołączysz albo z poziomu kalendarza (klikając w znajdujący się tam link) albo po kliknięciu w link w otrzymanej od nas wiadomości.

Agenda

Webinarium 10:00 – 11:45

10:00 – 10:05

Powitanie

10:05 – 11:00

SAP Business One Live – pokażemy w praktyce najważniejsze procesy zachodzące w firmie i opowiemy na żywo o tym, jaki wpływ na ich przebieg ma zaawansowana technologia. Będzie realistycznie, innowacyjnie, nowatorsko!

11:05 – 11:35

Spotkanie z podróżnikiem – po sesji merytorycznej, nasz gość specjalny zabierze uczestników na wirtualną wyprawę do kilku nieoczywistych zakątków świata i opowie o tym, jak podróżować odpowiedzialnie.

11:35 – 11:45  Losowanie nagrody 

 

Spotkanie jest bezpłatne. Zapraszamy do rejestracji! Gdyby mieli Państwo dodatkowe pytania, po zakończeniu webinarium będziemy do Państwa dyspozycji. 

 

!!! Wśród uczestników wylosujemy Voucher na zakup wycieczki w Barents.pl w wysokości 500 zł!!!

 

Prelegenci

Katarzyna Dulik

Key Account Manager
Altab S.A.

Poznaj

Małgorzata Busz

Dyrektor Zarządzający
Barents.pl

Poznaj

Paweł Matejko

Project Manager
Altab S.A.

Poznaj

Partnerzy wydarzenia

Patroni medialni

Rejestracja

Zarejestruj swoją wizytę na webinarium.


Więcej informacji o

Konferencja
listopad