Demo SAP Business One

Wypróbuj najpopularniejszy system ERP na świecie. Przetestuj pełną wersję SAP Business One, z którego korzysta ponad 70 000 firm. 

Oprogramowanie SAP jest dostępne wielu krajach na większości kontynentów. Wszystkie rozwiązania są skonstruowane w taki sposób, by spełniały lokalne wymagania prawne. Co zrozumiałe, oprogramowanie do szeroko rozumianego kierowania przedsiębiorstwem dostępne jest w wielu językach. Nic dziwnego. Z tego rozwiązania korzysta ponad 70 000 firm oraz instytucji. Są to zarówno małe podmioty, jak i międzynarodowe korporacje.

SAP Business One to rozbudowany ekosystem do kierowania firmą. Stale dołączają do niego kolejni Klienci, którzy przekonują się o wyjątkowych możliwościach oprogramowania ERP (ang. Enterprise Resource Planning), czyli systemu planowania zasobów przedsiębiorstwa.

Decyzję o tym, czy firma skorzysta na wdrożeniu SAP Business One, najlepiej podjąć po przetestowaniu aplikacji. Do tego właśnie służy łatwe w obsłudze demo.

 

SAP Business One Demo – dlaczego warto spróbować?

SAP Demo to idealna okazja do tego, by z bliska przyjrzeć się funkcjonalnościom oprogramowania. Żaden sposób nie umożliwi zapoznania się z systemem informatycznym w takim stopniu, jak zobaczenie go na żywo. Skorzystanie z SAP Demo to wyjątkowa okazja, by przekonać pracowników, że obsługa programu będzie banalnie prosta. Odpowiada za to intuicyjny i przyjazny interfejs.

Oprogramowanie SAP wykorzystują firmy z przeróżnych branż na całym świecie. System wykorzystuje mnóstwo analiz, które pozwolą sprawnie wykonać każde zadanie. SAP Business One Demo to też okazja na wstępne zaplanowanie aplikacji i funkcji, które będą przydatne w tym konkretnym przypadku. Podsumowując, demo umożliwi poznanie zalet systemu.

 

SAP Business One – do czego służy?

Oferta oprogramowania SAP jest bardzo szeroka, jednak kluczowym jej obszarem są właśnie rozwiązania ERP. Dzięki aplikacji oraz jej intuicyjnemu interfejsowi, Klient uzyskuje pomoc w zarządzaniu firmą w dziedzinach, takich jak CRM, sprzedaż, logistyka, magazynowanie, produkcja, MRP, zarządzanie projektami, finanse i księgowość, sprzedaż, dystrybucja oraz zaawansowane raportowanie BI.

Dzięki elastycznemu oprogramowaniu z łatwością można zarządzać również zasobami ludzkimi. Służą do tego dedykowane aplikacje wspierające płace i kadry oraz oferujące tzw. miękki HR.

Pamiętaj jednak, że demo to wersja podstawowa produktu (SAP Business One Core). W ramach wdrożenia standard ten jest modyfikowany (możliwości oprogramowania pozwalają na dopasowanie, zautomatyzowanie i rozbudowanie poszczególnych rozwiązań zgodnie ze specyfiką działalności i potrzebami danej firmy). W demo nie zobaczysz więc pełni możliwości, jakie oferuje SAP Business One.

Jeśli chcesz porozmawiać o tym, co wdrożenie aplikacji może dać Twojej firmie, skontaktuj się z nami!

 

SAP Demo – jak uzyskać dostęp?

Wypróbuj najpopularniejszy, najbardziej wszechstronny, a zarazem przyjazny dla użytkownika system ERP na świecie. Przetestuj pełną wersję SAP Business One.

Jak uzyskać dostęp do demo? To niezwykle proste! Cała procedura zamyka się w trzech krokach.

  1. Uzupełnij formularz po prawej stronie
  2. Zweryfikujemy Twoje zgłoszenie
  3. Dane do logowania otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail 

Zamów dostęp do demo


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tej strony moich danych osobowych, w celu uzyskania drogą telefoniczną lub elektroniczną odpowiedzi na przesłane przeze mnie zapytanie. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od ALTAB S.A.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie