Szkolenia SAP

Jako najbardziej doświadczony Partner SAP w zakresie wdrożeń systemu SAP Business One w Polsce przeprowadzamy kompleksowe szkolenia SAP dla użytkowników w ramach projektów wdrożeniowych. Wspieramy również firmy w ich dalszym rozwoju i szkolimy z funkcjonalności SAP Business One także po zakończeniu wdrożenia.

Szkolenia SAP – jak skorzystać z naszego doświadczenia?

  • Prowadzimy szkolenia stacjonarne (zarówno w naszym centrum szkoleniowym jak i siedzibie Klienta)
  • Szkolimy online, wykorzystując sprawdzone narzędzia do komunikacji grupowej
  • udostępniamy bezpłatne videoporady i tutoriale
  • publikujemy wartościowe artykuły i wskazówki w ramach Bazy Wiedzy

Szkolenia SAP – dla kogo?

Szkolenia SAP prowadzone przez Altab dedykowane są zarówno nowym użytkownikom SAP Business One, jak i osobom, korzystającym z systemu na co dzień.

Dla osób, które dopiero poszukują systemu ERP dla swojej firmy:

Użytkowników SAP Business One, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i pogłębić znajomość systemu w ramach szkoleń SAP zapraszamy do:

  • odwiedzenia naszej Bazy Wiedzy, w której publikujemy porady z zakresu SAP Business One i jego funkcjonalności
  • subskrypcji kanału SAPBusinessOnePL na YouTube, gdzie zamieszczamy videoporady i praktyczne wskazówki dotyczące wykorzystania potencjału SAP Business One w biznesie
  • kontaktu przez stronę www.sapekspert.pl w celu sprawdzenia dostępnych szkoleń dedykowanych

Szkolenia dla początkujących

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak pracować z systemem SAP Business One – zobacz nasze szkolenia dla początkujących. Filmy instruktażowe wprowadzają do pracy z systemem i pokazują podstawowe funkcjonalności oprogramowania. 

Prezentacja online "Poznaj SAP Business One"

Jeśli Twoja firma poszukuje systemu ERP, a Ty chcesz poznać system SAP Business One, by dowiedzieć się jak może pomóc Ci w zarządzaniu firmą – zapraszamy do rejestracji na bezpłatną prezentację online, podczas której dowiesz się jakie są główne cechy systemu i poznasz jego funkcjonalności. 

Bezpłatne porady video SAP Business One

Zapraszamy do bezpłatnej subskrypcji kanału YouTube, na którym znajdziesz porady i krótkie szkolenia SAP Business One, oraz dotyczące obsługi innych narzędzi wspierających zarządzanie firmą. 

Baza wiedzy

Sprawdź materiały i szkolenia SAP  w postaci praktycznych poradników i artykułów. Przejdź do naszej Bazy Wiedzy i dowiedz się więcej na temat SAP Business One i innych rozwiązań wspierających zarządzanie firmą.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie