O nas

Jesteśmy entuzjastami rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie biznesem. Dlatego od lat wdrażamy system SAP Business One.

Zapewniamy również doradztwo przy wyborze systemu, dostarczamy kompletne oprogramowanie oraz środowisko serwerowe i sprzętowe.

Po wdrożeniu gwarantujemy ciągłe wsparcie i rozwój naszych rozwiązań. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wiemy jak pomóc naszym klientom działać efektywnie i skutecznie

Czym się zajmujemy

WDROŻENIA SAP BUSINESS ONE

Pomagamy naszym klientom osiągać cele biznesowe, zawsze oferując rozwiązania najlepiej odpowiadające ich indywidualnym potrzebom

DORADZTWO I KONSULTING

Jako firma, która przeprowadziła największą ilość wdrożeń SAP Business One w Polsce, oferujemy doświadczenie i wiedzę, zarówno w zakresie oprogramowania, jak i w zarządzaniu procesami biznesowymi.

PRACE PROGRAMISTYCZNE

Pracujemy z firmami o różnej specyfice działalności i z różnych branż. Dlatego tworzymy rozszerzenia funkcjonalne SAP Business One - te bardziej zestandaryzowane, ale też całkowicie dedykowane.

DOSTAWA SPRZĘTU

Dostarczamy, utrzymujemy i serwisujemy kompletną infrastrukturę IT- w tym serwery, sprzęt komputerowy, czytniki i kolektory kodów kreskowych, czy terminale produkcyjne.

INTEGRACJA SYSTEMÓW IT

Realizujemy projekty integracyjne, których celem jest zapewnienie sprawnej wymiany danych pomiędzy różnymi obszarami biznesowymi, np. współpraca z platformami sprzedażowymi.

SZKOLENIA I WARSZTATY

Prowadzimy szkolenia dla naszych klientów na etapie wdrożenia oraz użytkowania systemu. Udzielamy również wsparcia firmom, które chcą zacząć korzystać z SAP Business One.

Jak pracujemy

Stawiamy na długofalową współpracę. Naszą siłą są nasi zadowoleni klienci.
To dzięki ich referencjom możemy iść naprzód i realizować kolejne projekty.

NAJważniejsze fakty

NAJWIĘKSZA LICZBA KLIENTÓW SAP BUSINESS ONE W POLSCE

NAJWIĘKSZA LICZBA REFERENCJI SAP BUSINESS ONE W EUROPIE (CEE)

NAJWIĘKSZE DOŚWIADCZENIE NA RYNKU - 15 LAT ZŁOTEGO PARTNERSTWA SAP

NAJWIĘKSZA SKUTECZNOŚĆ 100% WDROŻEŃ ZAKOŃCZONYCH SUKCESEM

PIERWSZE WDROŻENIE SAP BUSINESS ONE W EUROPIE

PIERWSZE W POLSCE WDROŻENIE SAP BUSINESS ONE POWERED BY HANA

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie