19 października 2023

KSeF, sztuczna inteligencja, EKOnomia.

Nowoczesna księgowość w SAP B1 – podsumowanie spotkania

18 października br. odbyło się webinarium dotyczące cyfrowej transformacji firm i zautomatyzowanej, nowoczesnej księgowości wspieranej przez innowacyjne technologie. Mówiliśmy też o KSeF (Krajowy System e-Faktur) jako kolejnym kroku w procesie cyfryzacji przedsiębiorstw.

Dostosowanie do zmieniających się przepisów z systemem SAP

Podczas spotkania mówiliśmy o tym co to jest KSeF, kogo i od kiedy obowiązuje, jak się przygotować do nadchodzących zmian oraz jakie korzyści wynikają z automatycznej, dwukierunkowej wymiany faktur pomiędzy KSeF i SAP Business One.

Zautomatyzowana, nowoczesna księgowość z SAP B1

W trakcie spotkania pokazaliśmy kilka przykładów funkcjonowania zautomatyzowanej, nowoczesnej księgowości, której praca jest wspierana przez SAP B1. Wyjaśniliśmy jak technologia może zautomatyzować i przyspieszyć wiele rutynowych zadań, które wcześniej zajmowały dużo czasu, takich jak na przykład: wprowadzanie i księgowanie dokumentów, generowanie deklaracji czy analiza danych finansowych.

Cyfrowa transformacja przedsiębiorstw

Mówiliśmy też o transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, w wyniku której (z pomocą sztucznej inteligencji, automatyzacji i digitalizacji procesów biznesowych) zmienia się rola księgowego. Czyli o przejściu od ręcznych rozliczeń/wprowadzania danych do analiz, interpretacji i kontroli wyników finansowych.

Uczestnicy spotkania mogli także przekonać się jakie korzyści wynikają z pracy z systemem finansowo-księgowym, który jest elementem kompleksowego, inteligentnego systemu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak duże zainteresowanie wydarzeniem i liczną frekwencję. Już planujemy kolejne spotkania, o terminach których będziemy informować. 

Jeżeli chcesz przekonać się w praktyce jak działa SAP Business One masz kilka możliwości do wyboru: 

  • Zobacz demo – przetestuj pełną wersję SAP Business One 10.0 w wersji HANA – wypełnij formularz 
  • Umów się na bezpłatną prezentację online – spotkaj się z nami w wybranym przez Ciebie terminie i poznaj możliwości SAP Business One – zarejestruj się  
  • Zadzwoń (12 333 45 01) lub napisz (sap@altab.pl) –  porozmawiaj z nami, opowiedz o swoim biznesie, a my pomożemy Ci rozwinąć skrzydła przy pomocy SAP Business One!  

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie