7 lutego 2022

Inteligentne przedsiębiorstwo z SAP Business One – cykl spotkań dotyczących cyfryzacji firm wciąż trwa

27 stycznia 2022 roku po raz kolejny rozmawialiśmy z przedsiębiorcami na temat budowania inteligentnej firmy z pomocą systemu SAP Business One. To już siódme tego typu spotkanie z właścicielami biznesów różnej wielkości i branż. Rozmowy o transformacji cyfrowej oraz o automatyzacji i usprawnieniu procesów z pomocą systemu SAP ERP cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że już planujemy kolejne spotkania.  

Inteligentne przedsiębiorstwo z SAP Business One

Automatyzacja procesów pokazana na realistycznie działającym modelu przedsiębiorstwa

Praktyczne ujęcie tematu cyfryzacji firm to najważniejszy element organizowanych przez nas webinarów. Dzięki realistycznie działającemu modelowi przedsiębiorstwa, pokazanie procesów zachodzących w firmie oraz tego, jakie znaczenie ma dla ich przebiegu nowoczesna technologia, jest możliwe w sposób przystępny, obrazowy i łatwy do zrozumienia.

Wykorzystywanie AI w celu zwiększania rentowności biznesu

Ważną częścią styczniowego spotkania był temat wykorzystania w biznesie zaawansowanych algorytmów i Sztucznej InteligencjiAI (Atrificial Intelligence). Pokazaliśmy jak w łatwy sposób zoptymalizować procesy związane z zamawianiem towarów, redukować braki magazynowe oraz zwiększać sprzedaż.

Udowodniliśmy, że wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi wpływa na podniesienie rentowności całego przedsiębiorstwa. A wszystko to jest możliwe dzięki użyciu między innymi algorytmów Uczenia Maszynowego (Machine Learning) oraz Sztucznej Inteligencji. Wspomnieliśmy też o najnowszych narzędziach Business Inteligence (BI), które są bardzo przydatne w celu wizualizacji danych i tworzenia dla użytkowników przyjaznego środowiska pracy.

Gościem specjalnym był Dariusz Wilczyński z firmy Neuroforecast, ekspert w dziedzinie analiz danych oraz budowania zaawansowanych logik biznesowych.

Zapraszamy na kolejne spotkania – znamy termin najbliższego

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie wydarzeniem i frekwencję. Już planujemy kolejne spotkania. Najbliższe odbędzie się 10 marca br. o godzinie 10.00. Serdecznie zapraszamy do rejestracji: przejdź do strony wydarzenia

Szybki dostęp do SAP Business One – poznaj możliwości

Jeżeli chcesz przekonać się w praktyce jak działa SAP Business One masz kilka możliwości do wyboru: 

  • Zobacz demo – przetestuj pełną wersję SAP Business One 10.0 w wersji HANA – wypełnij formularz 
  • Umów się na bezpłatną prezentację online – spotkaj się z nami w wybranym przez Ciebie terminie i poznaj możliwości SAP Business One – zarejestruj się  
  • Zadzwoń (12 333 45 01) lub napisz (sap@altab.pl) –  porozmawiaj z nami, opowiedz o swoim biznesie, a my pomożemy Ci rozwinąć skrzydła przy pomocy SAP Business One!  

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie