SAP Business One - więcej niż ERP - Wkrótce kolejne wydarzenie!

Cyfrowa platforma, nieskończone możliwości.

*Rejestracja zakończona. Zapraszamy w kolejnym terminie.

O wydarzeniu

Przewiduj, wyprzedzaj, zarabiaj z SAP Business One

Wyobraź sobie, że siedzisz wygodnie w fotelu. Czy w biurze, czy w domu jesteś w centrum dowodzenia. Na Twoim personalizowanym pulpicie widzisz najważniejsze wskaźniki dotyczące Twojej firmy, dzięki którym planujesz, przewidujesz, podejmujesz dobre decyzje. Dzięki elektronicznym dokumentom możesz je zatwierdzać, podpisywać, analizować. Wszystkie umowy, faktury i inne dokumenty masz pod ręką.

Więcej niż ERP – Twoja platforma nieskończonych możliwości

Wyobraź sobie, że masz coraz więcej nowych klientów, a dotychczasowi chętnie do Ciebie wracają. Ponieważ Twoja oferta, którą możesz zaprezentować na stronie www jest czytelna, dopasowana do ich potrzeb, precyzyjna, łatwo można ją znaleźć i zawiera wszystkie niezbędne informacje. Twój dział handlowy szybko reaguje, odpowiada, wyjaśnia wątpliwości. Sprawnie działająca logistyka, precyzyjnie zamawia surowce niezbędne do produkcji. Dlatego dostawcy uwielbiają z Tobą pracować, bo jesteś wiarygodny, zamawiasz regularnie.

SAP Business One – planowanie, przewidywanie, przyspieszenie

Precyzyjnie planowana produkcja realizuje zlecenia, a Ty na bieżąco monitorujesz stan zaawansowania zleceń produkcyjnych. Klienci na bieżąco są informowani o statusie zamówień. Twoi magazynierzy sprawnie kompletują wysyłki, łatwo zamawiają transport. Pomyśl, Twoi pracownicy efektywnie pracują, ponieważ mają ze sobą stały kontakt mimo pracy zdalnej. Dokładnie wiedzą co mają robić każdego dnia. A Ty masz cały czas dostęp do wszystkich dokumentów, mimo, że nie ma Cię w biurze.

SAP Business One na żywo

Weź udział w spotkaniu i zobacz na żywo jak to działa! Zabierzemy Cię do wirtualnej fabryki! Poprowadzimy prezentację w taki sposób, że poczujesz się jak w realnym zakładzie produkcyjnym. Będzie realistycznie, innowacyjnie, nowatorsko! 

Sfinansuj inwestycję w system SAP Business One w ramach konkursu Przemysł 4.0

SAP Business One jako cyfrowa platforma z wbudowanymi inteligentnymi technologiami (Big Data, Machine Learning, IoT, AI) idealnie wpasowuje się w konkurs Przemysł 4.0 – ukierunkowany na cyfrową transformację firm. Dofinansowanie można otrzymać zarówno na usługi związane z wdrożeniem systemu jak i zakup licencji, a także infrastruktury technicznej.


IBM Cloud

Doceń zalety SAP Business One w chmurze, przede wszystkim łatwość dostępu, optymalizację kosztów, skalowalność i przyjazne zarządzanie. Poznaj IBM Cloud – najbardziej otwartą i bezpieczną chmurę publiczną dla przedsiębiorstw. Nowoczesną, hybrydową platformę zbudowaną, aby wspierać klientów w 20 branżach, wykorzystując zaawansowane funkcje zarządzania danymi i sztuczną inteligencją.

SAP Business One Live

Podczas SAP Business One Live przejdziemy z Wami przez wszystkie obszary: od złożenia zamówienia w sklepie internetowym, poprzez logistykę i produkcję na linii technologicznej, po dostawę. Będzie realistycznie, innowacyjnie, nowatorsko!

 

Finansowanie SAP Business One

Chcesz wdrożyć SAP Business One, ale inwestycja stanowi wyzwanie dla budżetu? Rozłóż płatność na dłuższy okres. Dokonuj przewidywalnych, korzystnych spłat, dostosowanych do Twoich potrzeb biznesowych. Zapraszamy na sesję, podczas której dowiesz się wszystkiego o finansowaniu SAP Business One w formie leasingu lub pożyczki – nie tylko oprogramowania, ale również sprzętu i wdrożenia.

Zostań koneserem wina

Żeby Twój umysł mógł odpocząć po tak dużej dawce wiedzy przygotowaliśmy niespodziankę. W drugiej części spotkania będziesz mógł zrelaksować się przy kieliszku dobrego wina. Zapraszamy Cię na spotkanie z profesjonalnym sommelierem, który wprowadzi Cię do świata win podczas wirtualnej degustacji. Dowiesz się między innymi jak degustować i oceniać wrażenia smakowe, zapachowe, wzrokowe i jak o winie rozmawiać.

Agenda

Webinarium 14:00 – 16:00

14:00 – 14:05

Powitanie

14:05 – 14:25

SAP Business One – wprowadzenie

14:25 – 14:45

IBM Cloud – Chmura publiczna
do SAP Business One HANA (IBM)

14:45 – 14:55

Formy finansowania ERP (Societe Generale)

14:55 – 15:25

SAP Business One Live

15:25 – 15:40

Dotacje na cyfryzacje i automatyzacje – nowe możliwości

15:40 – ….

Wirtualna podróż z sommelierem przy lampce wina

 

Zapraszamy do rejestracji! Gdyby mieli Państwo dodatkowe pytania, po zakończeniu webinarium będziemy do Państwa dyspozycji. 

 

Prelegenci

Katarzyna Dulik

Key Account Manager
Altab S.A.

Poznaj

Paweł Matejko

Project Manager
Altab S.A.

Poznaj

Michał Kowalczyk

Cloud Senior Consultant
IBM

Poznaj

Dariusz Lipka

Prezes
BLDG

Poznaj

Piotr Kołodziejczak

Sommelier
Pick and Taste

Poznaj

Michał Banaszkiewicz

Szef Działu IT & Corporate
Societe Generale

Poznaj

Partnerzy wydarzenia

Patroni medialni

Rejestracja

Zarejestruj swoją wizytę na webinarium.


Więcej informacji o

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie