Skrócenie procesu decyzyjnego

Dzięki SAP Business One przedsiębiorstwo Dyka Sp. z.o.o. skróciło proces decyzyjny. Dodatkowo, teraz zarządza efektywnie i precyzyjnie. Wszystko to przyczyniło się do podniesienia jej wiarygodności i konkurencyjności. Nie tylko na rynku krajowym jak, ale i międzynarodowym.
Efektywne zarządzanie w branży tworzyw sztucznych

Producent systemów rurowych z tworzyw sztucznych skrócił proces decyzyjny

Firma Dyka Sp. z.o.o. to jeden z największych międzynarodowych producentów systemów rurowych z tworzyw sztucznych. Posiada ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie w branży. Firma posiada zakłady produkcyjne w Belgii, Holandii, Francji oraz od 2001 roku w Polsce. Przedsiębiorstwo należy do międzynarodowego koncernu chemicznego Tessenderlo Group – specjalisty w przetwarzaniu surowców.

Czynniki, które wpłynęły na decyzję o wyborze SAP Business One

Głównym powodem wyboru systemu SAP Business One była nie tylko jego wielojęzyczność, ale przede wszystkim możliwość raportowania na potrzeby zagranicznych oddziałów. Co więcej, na decyzję o wyborze systemu SAP Business One wpłynęły dostęp (w czasie rzeczywistym) do najważniejszych danych. Ważna była też możliwość szybkiego podejmowania decyzji. Ponadto SAP Business One obsługuje System Zarządzania Jakością ISO 9001.

Skrócenie czasu reakcji na potencjalne zagrożenie o 70%
Projektant Stron WWW 70%
Wzrost efektywności zarządzania firmą o 50%
Projektant Stron WWW 50%

Efektywne i precyzyjne zarządzanie firmą

Dzięki możliwości szybkiego dostępu do aktualnych danych o stanie organizacji, zarządzanie przedsiębiorstwem stało się efektywne i precyzyjne.

Skrócenie procesu decyzyjnego

Dzięki SAP Business One możliwe było skrócenie czasu reakcji na potencjalne zagrożenia obejmujące różne obszary działania operacyjnego i strategicznego firmy.

Usprawnienie funkcjonowania wszystkich działów firmy

Dzięki SAP Business One poprawie uległy jakość i zakres kontroli nad wszystkimi działami firmy.

 

„Obecnie jesteśmy pod opieką Centrum Wsparcia SAP Business One, dzięki czemu na co dzień korzystamy z rzetelnej wiedzy i doświadczenia konsultantów Altab. Przygotowanie merytoryczne, komunikatywność, potencjał i zasób wiedzy specjalistycznej to ich atrybuty. Duże znaczenie dla jakości naszych biznesowych kontaktów ma elastyczne podejście do obsługi Klienta i kompleksowość oferowanych przez Altab usług. Korzystamy między innymi z oferty szkoleniowej Altab i z wielu rozwiązań uzupełniających system SAP Business One, między innymi: eksportu pakietów przelewów do systemu bankowości elektronicznej, importu wyciągów bankowych do SAP Business One, obsługi drukarek fiskalnych z systemu SAP Business One, zaawansowanego edytora wydruków z systemu czy ewidencji środków trwałych”.
Izabela Błaszczyk – Dyrektor ds. Personalnych i Administracji, Dyka Sp. z o.o.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie