Pulpit analityczny w SAP Business One HANA

Pulpit analityczny w SAP Business One (w wersji na platformę SAP HANA) umożliwia uzyskanie w kilka sekund informacji potrzebnych do podejmowania decyzji w czasie rzeczywistym. Możliwe jest uporządkowanie pulpitu zgodnie z wymogami biznesowymi, poprzez wybór odpowiednich wskaźników efektywności oraz wizualizacji analiz.

Graficzna prezentacja danych

Graficzna prezentacja danych ułatwia i przyspiesza analizę dostępnych informacji. Konfiguracja pulpitu analitycznego, dzięki funkcji analizy uniwersalnej nie wymaga umiejętności programowania. Szybkie spojrzenie na pulpit pozwala ustalić wysokość dochodu na klienta czy zamówioną ilość towaru. Szczegółowe prognozy przepływów finansowych pokażą aktualną sytuację firmy i jej perspektywy.

Intuicyjność narzędzia

Analiza uwzględnia ruchy środków pieniężnych, biorąc pod uwagę sprzedaż i zakupy. Intuicyjność tego narzędzia jest zaskakująca. Filtry, parametry i zmienne można wybrać w powszechnie znanym środowisku Microsoft Excel. Technologia in-memory SAP HANA umożliwia ocenę i analizę wszystkich danych biznesowych w okamgnieniu: magazyn, sprzedaż i zakupy, wskaźniki finansowe.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie