Technologia In-Memory

Popraw decyzyjność i przyspiesz rozwój
Dzięki SAP Business One w technologii SAP HANA zyskasz możliwość korzystania z wbudowanych narzędzi analitycznych, możliwości błyskawicznego przeszukiwania i zestawiania danych, które pozwolą ci pracować wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Uprość pracę i zwiększ wydajność dzięki SAP Fiori

Z nowym interfejsem SAP Fiori ułatwisz sobie pracę i zwiększysz wydajność. Dzięki SAP Fiori stworzysz spersonalizowane, intuicyjne, uproszczone, środowisko pracy użytkownika, dostosowane do jego stanowiska i obowiązków, zapewniające komfort wykonywania codziennych zadań.

Zyskaj szybki dostęp do informacji

Dzięki funkcji Enterprise Search w łatwy i intuicyjny sposób znajdziesz niezbędne informacje. Wystarczy, że wprowadzisz fragment poszukiwanej nazwy, a otrzymasz kontekstową listę wyników z możliwością łatwego przejścia do poszczególnych dokumentów. Jeszcze dokładniejszą weryfikację danych ułatwią narzędzia filtrowania i przeglądu wyników.

Utrzymaj kontrolę nad całym procesem biznesowym

Zapewnij sobie pełną kontrolę nad całym procesem biznesowym dzięki dostępowi do mapy relacji – umożliwiającej wgląd w przeprowadzone transakcje i w każdy związany z nimi dokument.

Twórz analizy i symulacje różnych scenariuszy biznesowych

Technologia “In-Memory” SAP HANA umożliwia budowanie różnych scenariuszy biznesowych. Dzięki funkcji Advance Available To Promise możliwa jest weryfikacja potwierdzeń dotyczących zamówionych towarów oraz planowanie nowych wysyłek w oparciu o zróżnicowane kryteria i ponowne przetwarzanie otwartych zleceń.

Korzystaj z funkcji prognostycznych

Aplikacja Intelligent Forecasting wykorzystuje funkcje prognostyczne SAP HANA do szacowania przyszłego zapotrzebowania na artykuły i umożliwia odpowiednie planowanie produkcji.

Zarządzaj zapotrzebowaniem i parametrami

Zmieniaj prognozy zapotrzebowania zależne od takich parametrów jak: obniżenie maksymalnego zapotrzebowania czy zmiany zakresu przetwarzania danych historycznych.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie