Praca zespołowa online z aplikacją Microsoft Teams

Microsoft Teams umożliwia efektywną współpracę zespołu podczas pracy online. Dzięki aplikacji można planować i realizować działania nawet wtedy, kiedy wszyscy pracownicy przebywają poza biurem. Z pomocą Microsoft Teams możesz organizować zdalne spotkania, prowadzić telekonferencje, prezentacje czy szkolenia. Nawet podczas podróży pozostajesz w ciągłym kontakcie ze współpracownikami. Dzięki wersji na urządzenia mobilne masz natychmiastowy dostęp do wszystkich dokumentów, możesz łatwo prowadzić rozmowy czy dołączać do spotkań jednym kliknięciem.  

Organizacja spotkań online

W Microsoft Temas sposobów komunikacji jest kilka. Możesz na przykład przeprowadzić spotkanie nie wychodząc z domu. Wystarczy, że zaplanujesz je w kalendarzu i wyślesz zaproszenia do osób, które mają wziąć w nim udział. Obraz i dźwięk sprawiają, że uczestnicy mogą poczuć się jak podczas spotkania na żywo. Funkcje udostępniania ekranu czy przejmowania kontroli pozwala na aktywne uczestnictwo w prezentowaniu oraz modyfikacji danych przez wszystkie osoby. Dzięki możliwości nagrywania, każde spotkanie można odtworzyć ponownie bądź przesłać link do niego dowolnej osobie z Twojej organizacji.  

Coś więcej niż zwykły czat

Komunikacja za pomocą Microsoft Teams to nie tylko zwykły czat. Dzięki niemu masz możliwość prowadzenia rozmów, ale też wysyłania plików, obrazów czy linków. Po ich przesłaniu w każdej chwili możesz zadzwonić do współpracownika bezpośrednio z okna czatu i natychmiast omówić z nim udostępniony materiał. 

Integracja z innymi aplikacjami

Podczas rozmowy prowadzonej na czacie nie musisz przełączać się pomiędzy różnymi aplikacjami, ponieważ Microsoft Teams jest zintegrowana z OneNote czy Office365Dzięki temu w aplikacji Teams możesz tworzyć różnego rodzaju dokumenty, np. Word, Excel czy Power Point, udostępniać je innym pracownikom bądź modyfikować je zespołowo.

Dowiedz się jak:

  • Planować i realizować działania pracując z domu? 
  • Ułatwić komunikację pomiędzy pracownikami? 
  • Sprawnie przeprowadzać telekonferencje, prezentacje czy szkolenia? 
  • Nagrywać spotkania, a następnie udostępniać je pracownikom?
  • Korzystać z funkcji: udostępniania ekranu, przejmowania kontroli, edycji treści przez kilka osób jednocześnie? 
  • Komunikować się za pomocą czatu oraz przesyłać przez niego pliki, obrazy czy linki? 

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie