Obsługa wielu języków w SAP Business One HANA

Oprogramowanie SAP Business One jest dostępne w 27 wersjach językowych. Jest to więc doskonałe narzędzie dla firm, które posiadają lokalizacje zagraniczne, współpracują z odbiorcami lub dostawcami zagranicznymi lub zatrudniają osoby obcojęzyczne.

Możemy wyświetlać i drukować wybrane dokumenty w odpowiednich językach. Zmiana może dotyczyć pojedynczych dokumentów, jak i wszystkich powiązanych z danym Partnerem Handlowym.

Wsparcie obcojęzycznych użytkowników

Wersje językowe SAP Business One wspierają także obcojęzycznych użytkowników systemu – dzięki temu narzędziu możemy dobrać dla wybranych pracowników odpowiedni dla nich język systemowego menu. Wyboru języka każdy może dokonać także samodzielnie w indywidualnych ustawieniach systemu.

Na przykładzie oferty dla klienta zagranicznego film pokazuje:

  • Jak uruchomić opcję obsługi wielu języków
  • Jak przypisać docelowy język do Partnera Handlowego
  • Gdzie wprowadzać tłumaczenia pól opisowych, np. opisy towarów

Same korzyści

Dzięki SAP Business One kontrahent zagraniczny może otrzymać ofertę lub inny dokument w odpowiedniej walucie i odpowiednim dla niego języku. SAP Business One umożliwia nie tylko zmianę języka interfejsu, ale przede wszystkim wymianę informacji i dokumentów z partnerami zagranicznymi w wybranych językach.

Więcej porad użytkowych SAP Business One HANA znajdziecie na naszym Altab Channel na YouTube.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie