Konfigurowanie własnych skrótów klawiaturowych w SAP Business One

SAP Business One to zintegrowany system ERP służący do obsługi wszystkich procesów w firmie. Jest to narzędzie niezwykle proste i intuicyjne. Umożliwia między innymi skonfigurowanie własnych skrótów klawiaturowych pozwalających na otwieranie najczęściej używanych dokumentów i okien. Dowiedz się jak przy pomocy skrótów klawiaturowych usprawnić codzienną pracę z systemem. Zobacz film i przekonaj się takie to proste👇👇👇

Jak skonfigurować dowolne skróty klawiaturowe w systemie SAP?

 Konfigurator skrótów klawiaturowych umożliwia przypisanie do poszczególnych klawiszy odpowiednich okien w ramach konkretnych modułów. Po skonfigurowaniu skrótów możliwe jest sprawdzenie ustawionych skrótów. Zakładka “Lista” pokazuje wszystkie skonfigurowane skróty.

W trakcie pracy, w dowolnym momencie wystarczy kliknąć w skrót i otworzyć przypisane mu Okno, np. Działanie, Ofertę sprzedaży czy Kartotekę Partnera Handlowego.

Wybrane skróty można w dowolny sposób konfigurować – dodawać i usuwać.

Korzystanie z przedstawionych w filmie funkcjonalności SAP Business One pozwala na usprawnienie i zwiększenie wydajności użytkowania systemu. Kliknij poniższy link i zobacz więcej naszych porad i wskazówek dotyczących pracy z systemem SAP. 

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie