4 października 2019

Spotkanie z użytkownikami SAP Business One

“Nowe oblicze SAP Business One” to hasło spotkania, które zorganizowaliśmy wspólnie z SAP dla naszych klientów. To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce dedykowane firmom, które używają systemu SAP Business One.

Jako Złoty Partner SAP, współpracujemy z największą ilością klientów SAP Business One w kraju, zapewniając im nie tylko stałe wsparcie i serwis, ale także możliwości rozwoju m. in. poprzez: personalizację SAP Business One, addony (rozwiązania rozszerzające funkcjonalność), czy zaawansowane narzędzia umożliwiające integrację z aplikacjami zewnętrznymi (m.in.: B2B/B2C, IoT).

Podczas tegorocznego spotkania podpowiadaliśmy klientom jak w większym stopniu wykorzystać możliwości systemu SAP Business One do optymalizacji i automatyzacji procesów. Zaprezentowaliśmy nową wersję SAP Business One 10.0, wykorzystująca interfejs Fiori, jako nową jakość środowiska użytkownika.

Główne kierunki rozwoju SAP Business One

W oparciu o SAP Business One Road Map, przedstawiliśmy strategię technologiczną zorientowaną na Inteligentne Organizacje. Aby skutecznie realizować strategie i zapewnić sukces klientom, chcemy być dostawcą odpowiednich komponentów do budowania Inteligentnego Przedsiębiorstwa, takich jak: aplikacje, platforma i inteligentne technologie.

Dlatego strategia ta koncentruje się na trzech filarach:

  • Kompletna platforma integracyjna, która wspiera rozwój ekosystemu poprzez odpowiednie narzędzia programistyczne przyjazne użytkownikowi, umożliwiające wielowymiarową integrację
  • Cloud, który umożliwia płynne działanie aplikacji w chmurze i uniezależnienia od infrastruktury sprzętowej
  • Inteligentne technologie mechanizmy: AI (Sztuczna Inteligencja), IoT, Machine Learning, zaawansowane narzędzia analityczne – platforma SAP HANA.
Spotkanie użytkowników SAP Business One

Optymalizacja i automatyzacja w praktyce

Pokazaliśmy, że wchodzące w życie zmiany legislacyjne, takie jak obowiązek weryfikacji kont bankowych na “białej liście”, wcale nie muszą oznaczać dezorganizacji pracy działów finansowych, ponieważ SAP Business One jest przygotowany na czekające nas zmiany. Skupiliśmy się również na optymalizacji i automatyzacji procesów, prezentując narzędzia umożliwiające pełną integrację z aplikacjami zewnętrznymi na przykładzie integracji z portalem aukcyjnym Allegro.

Na przykładzie zaawansowanego kreatora planistycznego, zaprezentowaliśmy jak w sposób inteligentny optymalizować stany magazynowe, uwzględniając: sezonowość, piki sprzedażowe, badać tendencje sprzedaży i uwzględniać je w mechanizmach planujących zapotrzebowanie.

Inspiracje i wymiana doświadczeń

Spotkanie było również przestrzenią indywidualnych konsultacji z naszymi specjalistami oraz okazją do wymiany doświadczeń wśród właścicieli, menedżerów, osób zarządzających i pracujących na co dzień z SAP Business One.

Podziękowaliśmy naszym klientom za zaufanie, jakim darzą nas od wielu lat, efektem którego jest nasza Księga Referencyjna, jedyna taka publikacja w Polsce i jedna z niewielu na świecie, wyróżniona podczas SAP Innovation Summit 2019 w Nicei.

Nowe oblicze SAP Business One
Nowego oblicza SAP Business One
Nowym obliczem SAP Business One

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie