20 kwietnia 2021

Przewiduj, wyprzedzaj, zarabiaj – stwórz własne centrum dowodzenia z systemem SAP Business One!

Wizyta w wirtualnej fabryce, degustacja wina i praktyczne porady dotyczące zarządzania biznesem to najważniejsze punkty spotkania online, które odbędzie się 20 maja 2021 roku. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz robić to naprawdę dobrze to nie możesz przegapić tego wydarzenia. Będzie inspirująco, ciekawie, innowacyjnie i nowatorsko!

cyfrowa-platforma-nieskonczone-mozliwosci

Cyfrowa platforma, nieskończone możliwości – poznaj SAP Business One

Wyobraź sobie firmę swoich marzeń! Możesz zarządzać nią z biura, z domu i z dowolnego miejsca na świecie. Na personalizowanym pulpicie widzisz najważniejsze parametry dotyczące przedsiębiorstwa. Dzięki nim podejmujesz przemyślane decyzje. Masz coraz więcej klientów, a dotychczasowi chętniej do Ciebie wracają. Dział handlowy działa szybko i sprawnie. Logistyka tworzy precyzyjne zamówienia dla produkcji, a Ty monitorujesz stopień ich zaawansowania. Magazynierzy kompletują wysyłki i łatwo zamawiają transport. Pracownicy są z sobą w stałym kontakcie mimo pracy z domu. Zastanawiasz się jakie rozwiązanie daje takie możliwości? Kontrolę nad firmą ułatwia Ci SAP Business One – cyfrowa platforma do zarządzania biznesem. Dzięki niej możesz między innymi:

  • usprawnić i zautomatyzować procesy w firmie,
  • rozwijać sprzedaż w Internecie (B2B i B2C),
  • mieć dostęp do danych i sprawnie komunikować się mimo pracy zdalnej,
  • bez wychodzenia z domu analizować bieżącą sytuację przedsiębiorstwa i podejmować wyłącznie przemyślane decyzje,
  • łatwo zarządzać danymi znajdującymi się w chmurze.

Duża dawka wiedzy o skutecznym zarządzaniu biznesem, produkcja na żywo i degustacja wina!

SAP Business One jako jedyne rozwiązanie tego typu na świecie rośnie razem z Twoim przedsiębiorstwem. Daje Ci nieskończone możliwości rozwoju, o których opowiemy podczas majowego eventu, a nawet pokażemy je w praktyce. Chcemy zaprosić Cię do wirtualnej fabryki i zaprezentować jak system SAP Business One automatyzuje procesy: od złożenia zamówienia w sklepie internetowym, poprzez logistykę i produkcję na linii technologicznej, po dostawę. Podczas eventu zaangażujemy Cię we wszystkie etapy – dzięki czemu zobaczysz na żywo jak SAP Business One wspiera realizację procesów end-to-end. A to dopiero początek atrakcji! W drugiej części spotkania będziesz mógł wybrać się w wirtualną podróż z sommelierem, dowiedzieć się więcej o winie, a nawet skosztować specjalnie wybranych na tę okazję rodzajów tego szlachetnego trunku! 

Weź udział w spotkaniu i zobacz na żywo jak działa SAP Business One!

Nie możemy doczekać się spotkania z Tobą. Czekamy na Ciebie, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się już dziś i miej pewność, że to nieszablonowe wydarzenie Cię nie ominie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Link do strony wydarzenia i rejestracji: https://altab.pl/konferencja

Wypróbuj SAP Business One – rozwiązanie dla mniejszych i średnich firm już dzisiaj, zapytaj o demo, napisz lub zadzwoń.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przygotowujemy
kolejne wydarzenie