17 marca 2020

Koronawirus w Polsce – obsługa Centrum Wsparcia SAP Business One

Zdrowie naszych Pracowników, Klientów i Partnerów Biznesowych jest dla nas priorytetem. Dlatego w związku z rozwojem sytuacji dotyczącej zagrożenia związanego z koronawirusem w Polsce informujemy, że wprowadziliśmy w naszej firmie dodatkowe środki ostrożności. Mają one zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 i podnieść poziom bezpieczeństwa w naszych oddziałach zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Monitorujemy oficjalne komunikaty Ministerstwa Zdrowia, WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i niezwłocznie podejmujemy stosowne działania.

Serwis i szkolenia SAP Business One

Dokładamy wszelkich starań by zmiany w organizacji pracy naszego Centrum Wsparcia SAP Business One nie były dla Państwa odczuwalne. Bez zmian świadczymy zdalną pomoc: on-line i telefonicznie.

Postanowiliśmy natomiast przełożyć zaplanowane szkolenia SAP. Zapisanych uczestników będziemy informować o nowych terminach. Planujemy również szkolenia SAP on-line.

Prezentacja SAP Business One on-line

Koronawirus w Polsce dotknął wiele firm i branż. Odwoływane są wydarzenia biznesowe, konferencje i spotkania. Również i my staramy się ograniczać stacjonarne spotkania face-to-face. Dlatego osoby zainteresowane systemem SAP Business One zapraszamy na prezentacje on-line. Zapisu na bezpłatną prezentację SAP Business One można dokonać przez formularz kontaktowy.

Życzymy zdrowia

Zespół Altab

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przygotowujemy
kolejne wydarzenie