19 marca 2021

Już 7 lat współpracy Altab z UE w Katowicach !

To już 7 lat współpracy Altab z UE w Katowicach! Właśnie rozpoczęliśmy kolejną edycję. Wspieramy studentów anglojęzycznego kierunku International Business, którzy w praktyce uczą się zarządzania przedsiębiorstwem wykorzystując systemem SAP Business One.

Już 7 lat współpracy Altab z UE w Katowicach

Najpopularniejszy system ERP na świecie – wykorzystywany podczas zajęć ze studentami

Studenci UE w Katowicach po raz kolejny mają możliwość poznania najpopularniejszego systemu klasy ERP na świecie. Altab już 7 rok z rzędu umożliwia przyszłym absolwentom UE w Katowicach pracę w środowisku praktycznym. Dzięki temu młodzi managerowie podczas studiów zdobywają przydatną wiedzę i umiejętności, które będą mogli wykorzystać już na początku swojej kariery zawodowej. Zarówno jako przyszli pracownicy jak też jako właściciele firm.

Mając na uwadze najwyższy standard prowadzonych zajęć kontynuujemy współpracę z doświadczoną firmą Altab SA. Pozwala to nam na udostępnienie każdemu studentowi indywidulanie oprogramowania systemu SAP Business One. Dostęp do oprogramowania w modelu pracy zdalnej stwarza studentom warunki na poznanie w praktyce obsługi wybranego informatycznego systemu zarządzania niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywają i studiują. Umożliwia to również studentom rozwinięcie swoich kompetencji w zakresie wykorzystanie sprzętu i oprogramowania do zdalnej obsługi różnych narzędzi informatycznych, oraz daje możliwość wykonania zadań synchronicznie i asynchronicznie podczas realizacji zadań projektowych opartych na SAP Business One bez konieczności instalowania oprogramowania mówi dr hab. inż. Anna Sołtysik-Piorunkiewicz, prof. UE.

SAP Business One - jeden system do zarządzania całą firmą!

SAP Business One to finanse i księgowość, zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem, zaopatrzenie i automatyzacja procesów biznesowych, zapasy i dystrybucja, raportowanie i administracja w jednym miejscu. Studenci UE w Katowicach mogą zatem poznać wszystkie najważniejsze funkcje, które składają się na sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem. Dodatkowo poznają podstawy ekonomii, prawa czy finansów i od razu wykorzystują je w praktyce.

Wypróbuj SAP Business One – rozwiązanie dla mniejszych i średnich firm już dzisiaj, zapytaj o demo, napisz lub zadzwoń.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie