7 lutego 2019

Do grona naszych klientów dołączyła kolejna firma z branży budowlanej

Abito.pl przedsiębiorstwo handlowo-usługowe z Małopolski, zdecydowało się na system SAP Business One.

Branża budowlana wdraża SAP Business One

Powody wyboru systemu SAP Business One

Większa kontrola nad procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie, możliwość szybkiego dostępu do najważniejszych dla funkcjonowania firmy informacji i duże możliwości integracyjne systemu, to tylko niektóre z powodów wyboru SAP Business One. Bardzo ważna jest też możliwość zdalnego dostępu do systemu poprzez urządzenia mobilne.

Kompleksowy system do zarządzania to przyszłość przedsiębiorstw

„Przyszłość to rozwój i bycie konkurencyjnym, a bez kompleksowego systemu zarządzania jest to w obecnych czasach niemożliwe. Zanim zapadła decyzja o wyborze SAP Business One, przeanalizowaliśmy wiele programów do zarządzania firmą i po wielu rozmowach z przedstawicielami firm oferującymi tego typu produkty, uznaliśmy że największe możliwości na przyszłość daje nam SAP Business One. Dodatkowym atutem stał się fakt, iż nasi najwięksi dostawcy czyli producenci pokryć dachowych z blach i ceramiki, oraz okien dachowych pracują właśnie na tym programie, co daje nam dodatkowe możliwości poprawy jakości i szybkości pracy. Od razu pomyśleliśmy, że korzystanie z jednego rozwiązania ułatwi przepływ informacji pomiędzy naszymi firmami. Proces składania zamówień będzie odbywał się automatycznie, a elektroniczna wymiana danych usprawni komunikację” – podkreśla Inż. Mieczysław Dereń, właściciel firmy Abito.

Abito.pl – ekspert od pokryć dachowych

Abito.pl powstało w 1997 roku. Specjalizuje się w sprzedaży całej gamy pokryć dachowych jako kompletne systemy wraz z rynnami, akcesoriami, oknami połaciowymi i poliuretanowymi izolacjami nakrokwiowymi, oraz wykonaniem i modernizacją dachów, również jako deweloper budową domów wysoko-energooszczędnych.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie