uczelnia rzeszów zamazane twarze dlugi prostokat 1 80x80 - Podcasty: SAP Business One - Ciekawie przy kawie
Altab w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
13 marca 2019
Fotolia 23298587 XXL 80x80 - Podcasty: SAP Business One - Ciekawie przy kawie
Webinarium: Kampania marketingowa w SAP Business One – cz.2
19 marca 2019

Podcasty: SAP Business One – Ciekawie przy kawie

ciekawie przy kawie - Podcasty: SAP Business One - Ciekawie przy kawie
 

Posłuchaj naszych Podcastów

Uruchomiliśmy właśnie serię krótkich audycji o charakterze poradnikowym dotyczących SAP Business One. Już dziś zapraszamy Was do śledzenia naszych podcastów SAP Business One – Ciekawie przy kawie.

 
 
Podcast, Ciekawie przy kawie, SAP Business One, SAP HANA, ERP, apple podcast, spotify, google podcast, stitcher, overcast, breaker, pocketcast, klienci SAP, oprogramowanie dla firm, trendy IT, system ERP, oprogramowanie dla firmy produkcyjnej, wdrożenia SAP, oprogramowanie dla firm, oprogramowanie dla firmy handlowej, oprogramowanie dla firmy usługowej,
 
 

Czym są podcasty?

Najprościej mówiąc podcast jest audycją w formie audio (czasem wideo), która ukazuje się w Internecie, najczęściej w postaci regularnych odcinków, z wykorzystaniem technologii RSS. Podcastów można słuchać w dowolnym czasie i miejscu, za pomocą dedykowanych aplikacji (bibliotek podcastów). Do najpopularniejszych należą m.in. ITunes (iOS) i Sticher (Android).

Dla kogo dedykowana jest seria SAP Business One – Ciekawie przy kawie?

Dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą czegoś więcej dowiedzieć się o SAP Business One i narzędziach usprawniających zarządzanie firmą. Dla wszystkich, którzy nie boją się zmian i nowych technologii, a swoją firmą chcą zarządzać nowocześnie i efektywnie.

Gdzie można nas znaleźć?

Nasze podcasty dostępne są na platformach:

Pierwsze odcinki dostępne są również na naszej stronie internetowej w dziale BAZA Wiedzy/Podcasty. Koniecznie śledźcie następne części tej serii – znajdziecie w nich wiele ciekawych informacji o systemach ERP, rozwoju firmy i funkcjonalnościach, które pomogą usprawnić pracę Waszej firmy.

 
 
 
Udostępnij
  • 28
  •  
  •  
  •  
    28
    Udostępnienia