Kariera

Konsultant/ka SAP Business One

Główne obowiązki

  • Wdrożenia systemu SAP Business One, SAP Business One HANA
  • Prowadzenie szkoleń,
  • Prowadzenie prezentacji,
  • Serwis SAP Business One.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z wdrożeniami systemów ERP,
  • Znajomości zagadnień związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstw,
  • Znajomość MSSQL i MS Office,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Duża samodzielność, rzetelność, samodyscyplina i kreatywność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Bardzo ciekawą pracę u największego partnera SAP w zakresie SAP Business One i SAP HANA,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów, w ramach umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość korzystania z szerokiego pakietu certyfikowanych szkoleń Centrum Serwisowego Altab, SAP i Microsoft,
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do sportu.
  • Elastyczne godziny pracy.

Miejsce pracy: Kraków, Wrocław, Częstochowa lub Kwidzyn

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi

Przygotowujemy
kolejne wydarzenie