Poprawa przepływu informacji

Dzięki wdrożeniu SAP Business One, Femax znacząco poprawił przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi działami firmy, a Zarząd ma dostęp do aktualnych danych dotyczących bieżącej sytuacji w przedsiębiorstwie.
System odpowiadający na wszystkie oczekiwania

Wiodący dystrybutor najbardziej znanych marek wyposażenia łazienek i techniki grzewczej

Femax w swojej ofercie posiada ponad 140 tysięcy pozycji asortymentowych obejmujących produkty z czterech branż: łazienek, ogrzewania, instalacji i wyposażenia kuchni. Posiada sieć 13 placówek w trzech województwach, z centralą w Gdańsku.

Co zdecydowało o wyborze SAP Business One?

Firma potrzebowała gotowego narzędzia do zarządzania, które zautomatyzowałoby i skróciło procesy zachodzące w przedsiębiorstwie, a Kadra Zarządzająca mogłaby analizować bieżącą sytuację w firmie i na tej podstawie podejmować strategiczne decyzje.

Poprawa efektywności procesu zakupowego o 20%
20%
Poprawa terminowiści realizacji zleceń o 15%
15%

Automatyczny przepływ danych

SAP Business One zapewnia automatyczny i w pełni cyfrowy przepływ danych, a to oznacza skrócenie terminów realizacji zleceń.

Możliwość przeprowadzania masowych operacji w systemie

Dzięki SAP Business One firma ma możliwość dokonywania masowych operacji w systemie. Co więcej, w SAP Business One możliwa jest rozbudowana analiza potrzeb materiałowych i optymalizacja stanu zapasów.

Ułatwienie podejmowania decyzji zakupowych

Dzięki funkcjonalnościom systemu firma wie, jakie decyzje zakupowe podjąć, aby zamówione towary nie zalegały w magazynie.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie