Pełna kontrola nad łańcuchem dostaw

Novamed jest liderem dystrybucji sprzętu medycznego OTC do aptek oraz do użytku domowego. W 2015 roku firma zdecydowała się na wdrożenie systemu SAP Business One. Dzięki wdrożeniu systemu możliwe stało się automatyczne tworzenie zbiorczych planów związanych z zaopatrzeniem czy zamówieniami zakupu. 

Pełna kontrola nad łańcuchem dostaw
Novamed na bieżąco kontroluje cały łańcuch dostaw. System pozwala na tworzenie zbiorczych planów. Usprawnieniu uległy procesy sprzedażowo-logistyczne. Co więcej, SAP Business One został zintegrowany z zewnętrznymi platformami, przede wszystkim z systemem zbierającym zamówienia bezpośrednio z aptek i punktów aptecznych, stanowiących główną grupę odbiorców firmy. Po roku pracy na SAP Business One wiemy, że inwestycja w ten system to była dobra decyzja. Rok to wystarczająco dużo, aby przekonać się jak wiele możliwości daje SAP Business One i jak wiele do zrobienia przed nami, aby wykorzystać jego potencjał.

Co zdecydowało o wyborze SAP Business One?

“Głównym celem nowej inwestycji była poprawa przepływu danych i dokumentów pomiędzy hurtownią, z spółkami powiązanymi. Poprzez implementację nowego systemu ERP zwiększyliśmy automatyzację procesów sprzedaży, logistyki, obsługi magazynów i działu finansowego, a także serwisu.”
Leszek Samodulski – Prezes Zarządu, NOVAMED Sp. z.o.o.

Przyspieszenie obsługo napraw gwarancyjnych o 30%
30%
Przyspieszenie przepływu danych o 30%
30%

Automatyczne tworzenie dokumentów.

Dzięki SAP Business One możliwe jest automatyczne tworzenie zbiorczych planów związanych z zaopatrzeniem czy zamówieniami zakupu.

Usprawnienie procesów sprzedażowo-logistycznych.

Dzięki zaawansowanej obsłudze zleceń sprzedaży usprawnieniu uległy procesy sprzedażowo-logistyczne.

Automatyzacja przepływu danych.

System zautomatyzował przepływ danych pomiędzy Spółkami Grupy, hurtownią, odbiorcami i dostawcami, a także magazynami zewnętrznymi.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie