Integracja najważniejszych procesów w firmie

Dzięki SAP Business One nastąpiła pełna integracja wszystkich procesów w firmie. Dotyczy to między innymi planowania strategicznego, działań operacyjnych, zarządzania finansami. SAP Business One wsparł również techniczne przygotowanie produkcji, sterowanie wytwarzaniem, opracowywanie ofert dla klientów czy zarządzanie jakością.

Polski producent artykułów chemicznych z SAP Business One

Zakłady Chemiczne UNIA to firma z bogatą, blisko 70 letnią historią. Przedsiębiorstwo od 1950 roku produkuje i sprzedaje artykuły chemiczne. Firmę wyróżnia szeroki wachlarz oferowanych produktów chemii gospodarczej oraz mocne marki, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

Czynniki, które wpłynęły na wybór SAP Business One

Głównym celem wdrożenia systemu SAP Business One było usprawnienie działalności Zakładów Chemicznych UNIA. Firmie zależało na wzroście stopnia integracji poszczególnych procesów. SAP Business One spełnił wszystkie oczekiwania pracowników przedsiębiorstwa.

Usprawnienie bieżącej pracy z SAP Business One

„System pracuje stabilnie, jest przejrzysty i usprawnia bieżącą pracę, dając nam w efekcie dostęp do informacji niezbędnych do szybkiego i skutecznego zarządzania. Firma Altab zapewnia nam fachowy serwis bieżący i wsparcie swoich konsultantów”
Beata Marciniak-Kędziora, Prezes Zarządu Zakładów Chemicznych UNIA Spółdzielnia Pracy

Przyspieszenie przepływu informacji
50%

Dostęp do informacji niezbędnych do skutecznego zarządzania

SAP Business One dał podstawy do sprawnego podejmowania decyzji w firmie. W związku z tym proces decyzyjny uległ skróceniu.

Poprawa przepływu informacji

SAP Business One usprawnił przepływ informacji w firmie. Spowodowało to wyeliminowanie błędów. Co więcej, pracownicy nie marnują już czasu na szukanie danych w rozproszonych aplikacjach. W efekcie, informacja znajduje się w jednym miejscu.

Usprawnienie procesów

Dzięki SAP Business One usprawnieniu uległy między innymi: obsługa WZ-tek oczekujących, zarządzanie fakturami zakupu i sprzedaży, parametryzacja not odsetkowych czy zamykanie zleceń sprzedaży.

Integracja systemu z zewnętrznymi aplikacjami

 

“SAP Business One pozwolił nam na stworzenie warunków do nowoczesnej współpracy z kontrahentami. Uruchomiliśmy sprzedaż internetową. Współpracujemy z sieciami handlowymi. Zintegrowaliśmy system z platformami sprzedażowymi i systemami kurierskimi.”
Przemysław Kędziora – Kierownik Działu Sprzedaży, Zakłady Chemiczne Unia Spółdzielnia Pracy

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie