Finansowanie SAP Business One - raty 0% lub leasing 0%

Sfinansuj całkowity koszt zakupu systemu SAP Business One wybierając raty 0% lub leasing 0%. Finansowanie obejmuje nie tylko zakup licencji, ale całość inwestycji, czyli również wdrożenie, sprzęt/serwery itd. Dzięki ratom 0% lub leasingowi 0% – bez wkładu własnego i dodatkowych opłat będziesz mógł szybko zacząć korzystać z SAP Business One, a koszty rozłożyć w czasie.

Finansowanie-SAP-Business-One-raty-leasing-0%

Raty 0%

Pierwszą z opcji finansowania jest rozłożenie całości kosztów zakupu systemu na raty. Wybierając opcję raty 0% zostajesz właścicielem licencji systemu SAP Business One już z chwilą rozpoczęcia okresu kredytowania. Spłacasz stałą kwotę kredytu w comiesięcznych ratach. W przypadku kredytu jako koszt uzyskania przychodu traktowane są odsetki oraz odpisy amortyzacyjne.  Ponieważ raty wynoszą 0 %, więc odsetek nie będzie, od przychodu możesz odliczyć koszt amortyzacji wartości niematerialnych i prawnych.   

Leasing 0%

Zakup systemu SAP Business One możesz też sfinansować decydując się na leasing 0%. Leasingobiorca do swoich kosztów uzyskania przychodu zalicza zarówno raty leasingowe, opłatę jak i koszty związane z eksploatacją przedmiotu leasingu. Opłata wstępna nie jest w tym przypadku wymagana. Leasing 0% to forma finansowania, która znacząco zmniejsza obciążenia podatkowe.

Korzyści z finansowania SAP Business One w ratach 0% lub leasingu 0%

Elastyczne finansowanie kosztów zakupu systemu SAP Business One to między innymi możliwość rozłożenia finansowania inwestycji w system ERP na dłuższy okres, stałe i przewidywalne koszty oraz przejrzyste procedury rozpatrzenia wniosku. Skorzystaj z promocji raty 0%  lub leasing 0% i dołącz do grona ponad 70 000 firm korzystających z SAP Business One na całym świecie.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przygotowujemy
kolejne wydarzenie