raport 80x80 - Altab w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Altab w raporcie kluczowych dostawców systemów ERP
12 marca 2019
ciekawie przy kawie 80x80 - Altab w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Podcasty: SAP Business One – Ciekawie przy kawie
18 marca 2019
 

Altab w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

W ubiegłym tygodniu w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w ramach Centrum Studiów Podyplomowych na kierunku Zintegrowane systemy zarządzania SAP ERP odbyły się prowadzone przez Altab S.A. warsztaty SAP w praktyce: SAP Business One (ERP dla MŚP).

 
 
SAP, wdrożenia SAP, ERP, SAP B1, oprogramowanie dla firm, oprogramowanie dla firmy produkcyjnej, oprogramowanie dla firmy handlowej, oprogramowanie dla hurtowni, oprogramowanie dla firmy usługowej, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Rzeszów, WSIiZ, studia, student
 
 

Praktyczne warsztaty - SAP Business One

Podczas zajęć prowadzonych przez Pawła Matejko, Prezesa Zarządu Altab S.A., studenci mieli możliwość zapoznania się z funkcjonalnościami oprogramowania SAP Business One na podstawie scenariuszy biznesowych, obejmujących nawigację, tworzenie dokumentów systemowych i raportowanie w systemie. Celem zajęć było praktyczne wykorzystanie wiedzy z zakresu zarządzania procesami biznesowymi w nowoczesnym narzędziu informatycznym klasy ERP.

- Zajęcia prowadzone przez Altab dla Centrum Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie mają charakter warsztatowy – mówi Paweł Matejko, prowadzący zajęcia. – Dzięki temu studenci mają możliwość praktycznego zastosowania wiedzy zdobytej podczas studiów oraz integracji funkcji logistycznych i finansowych na przykładach prawdziwych procesów biznesowych – dodaje.

W trakcie studiów słuchacze zapoznają się z koncepcją zintegrowanych systemów zarządzania oraz praktycznym ich wykorzystaniem w oparciu o oprogramowanie firmy SAP. Studia kierowane są do pracowników, kadry kierowniczej oraz menadżerów firm, które planują wdrożenie lub korzystają już z systemu SAP. Więcej o kierunku Zintegrowane systemy zarządzania SAP ERP na stronie uczelni. 
 
 
Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •