1703131530251488417 80x80 - Altab na stoku
Altab na WarsawPack
10 marca 2017

Altab na stoku

1702131103212775634 1200x675 - Altab na stoku
 

Altab na stoku!

Kochamy sport! Jesteśmy aktywni i energiczni, dlatego co roku wspólnie wybieramy się na stok, by w altabowym gronie spędzać swój wolny czas aktywnie. Także i w tym roku nie mogło nas zabraknąć na stoku!

 
 
 
 

Rozwój, sport, zabawa

W Altab wiele się dzieje i mamy tu na myśli nie tylko ciągłe poszerzanie naszej oferty, tworzenie innowacyjnych rozwiązań w dziale programistycznym, czy powiększanie się grona naszych zadowolonych Klientów i Partnerów Handlowych. Altab dba także o swoje relacje wewnątrz firmy: organizuje szkolenia dla pracowników, spotkania firmowe i okazjonalne, konkursy z cennymi nagrodami, finansuje im studia. Jesteśmy zdania, że inwestycja w ludzi jest zawsze dobrym posunięciem. To daje gwarancję naszym Klientom, że ich obsługą serwisową zajmuje się kompetentne, doświadczone i zaangażowane grono fachowców!

Aktywność z SAP Business One

Uwielbiamy spędzać czas aktywnie, dlatego co roku wspólnie wybieramy się na stok, by w altabowym gronie móc cieszyć się urokami zimy. W tym roku – na Kotelnicy Białczańskiej - nie zabrakło z nami… systemu SAP Business One. Na wyciągu aplikacja mobilna SAP Business One „poszła w ruch” (koniecznie musieliśmy coś sprawdzić w naszym SAP ;)), a na szczycie – ku zaciekawieniu innych narciarzy - zrobiliśmy kilka zdjęć z flagą SAP Business One. Nasza sesja zdobyła rozgłos i altabowe zdjęcia szybko obiegły świat: można znaleźć je m.in. na portalach społecznościowych SAP.

 
Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •