26 marca 2019

SAP Business One RoadShow 2019 w Krakowie

Poznaj SAP Business One i dowiedz się jak w dobie transformacji cyfrowej może pomóc przyspieszyć rozwój Twojej firmy. Zapraszamy na SAP Business One Roadshow!

Baner Roadshow

Zainspiruj się

9 maja 2019 w Krakowie zapraszamy na wydarzenie o wyjątkowym charakterze, na którym o narzędziach wspierających zarządzanie opowiemy przez pryzmat historii sukcesów naszych klientów. Prezentując przykłady wdrożeń SAP Business One udowodnimy, że wsparcie technologii jest nieodzowne w maksymalizacji wyników biznesowych. Wspiera też budowanie przewagi konkurencyjnej.

AGENDA

Transformacja cyfrowa dla każdego

Być może słyszałeś już o transformacji cyfrowej, ale uważasz, że dotyczy ona tyko dużych firm? Jeśli chciałbyś posłuchać co oznacza to pojęcie dla mniejszego biznesu i firm średniej wielkości – zapraszamy! Jesteśmy po to żeby rozwiać Twoje wątpliwości.

SAP Business One na żywo

Chcesz zobaczyć jak wygląda SAP Business One? A może sprawdzić jak działa? Na to też będziemy przygotowani – zapraszamy na sesję SAP Business One Life !!!
Jeśli wahasz się, ponieważ jesteś przekonany, że SAP to wyłącznie drogie i skomplikowane rozwiązania dla dużych firm, których wdrożenie trwa wieki, zapraszamy na spotkanie, na którym przekonamy Cię, że jest zupełnie odwrotnie.

Udział bezpłatny, konieczna wcześniejsza rejestracja.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie