19 października 2020

SAP Business One – zaplanuj przyszłość Twojego biznesu.

Weź udział w webinarium i poznaj najnowsze rozwiązania do zarządzania!

Zbliża się kolejna edycja największej konferencji online dotyczącej systemu SAP Business One! Zapisz się na spotkanie i dowiedz się jak skutecznie zarządzać biznesem! Analizuj, przewiduj, zmieniaj się cyfrowo z SAP Business One to myśl przewodnia bezpłatnego webinaru, poświęconego cyfrowym technologiom, wspierającym funkcjonowanie firm. Już 26 listopada 2020 roku odbędzie się kolejna odsłona cieszącego się ogromnym zainteresowaniem spotkania, dedykowanego przedsiębiorcom, którzy poszukują inteligentnych technologii do zarządzania.  

SAP Business One przyszłość zarządzania firmą

SAP Business One – tematyka kolejnej edycji wydarzenia  

Podczas spotkania dowiesz się jak efektywnie zarządzać biznesem przy pomocy jednego, kompleksowego i spójnego rozwiązania jakim jest system SAP Business One. Opowiemy między innymi o tym, jak kontrolować płynność finansową przedsiębiorstwa, ograniczać koszty, optymalizować wykorzystanie zasobów oraz podejmować decyzje w oparciu o raporty i analizy generowane w czasie rzeczywistym.  

SAP Business One – dlaczego warto wziąć udział? 

Do udziału w webinarium zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane innowacyjnymi narzędziami do zarządzania, pozwalającymi skutecznie: 

  • zwiększyć efektywność procesów biznesowych, 
  • poprawić wydajność przedsiębiorstwa,  
  • usprawnić i zautomatyzować funkcjonowanie firmy, 
  • przyspieszyć podejmowanie decyzji na podstawie analiz generowanych w czasie rzeczywistym, 
  • kontrolować wszystkie procesy zachodzące w przedsiębiorstwie. 

SAP Business One – wejdź na cyfrowy poziom zarządzania firmą  

Nowoczesna platforma ERP – SAP Business One – pozwoli Ci wejść na nowy poziom kierowania firmą. Dzięki niej zyskasz szybki i łatwy dostęp do informacji, a wykorzystując personalizowane kokpity i raporty w czasie rzeczywistym będziesz podejmował trafne decyzje. Z łatwością skontrolujesz płynność finansową, a tym samym optymalnie zaplanujesz wydatki. Podczas listopadowego spotkania poznasz best pratices, odkryjesz nowe możliwości automatyzowania i optymalizowania procesów, a także kontrolowania zasobów.  

SAP Business One Live – wirtualny showcase  

Weź udział w webinarium, a bez wychodzenia z domu poczujesz się jak w prawdziwym zakładzie produkcyjnym! Podczas pokazu przejdziesz z nami przez wszystkie etapy procesu: od złożenia zamówienia w sklepie internetowym, poprzez logistykę i produkcję na linii technologicznej, po dostawę. Zobaczysz nasz wirtualny showcase i przekonasz się, że zarządzanie z pomocą SAP Business One jest bardzo proste! Zapisz się już teraz! 

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przygotowujemy
kolejne wydarzenie