22 maja 2019

SAP Business One RoadShow 2019 Kraków

9 maja 2019 w Krakowie odbyło się organizowane przez SAP pierwsze spotkanie z cyklu SAP Business One Roadshow. Byliśmy partnerem merytorycznym wydarzenia, natomiast firma Lenovo – partnerem technologicznym.

Spotkanie przyciągnęło liczne firmy zainteresowane transformacją cyfrową, nowoczesnymi technologiami oraz narzędziami wspierającymi rozwój biznesu. Podczas spotkania uczestnicy mogli nie tylko poznać system SAP Business One, ale także dowiedzieć się jak szybko i bezpiecznie wdrożyć go dzięki rozwiązaniom Lenovo oraz wsparciu Altab.

Tomasz Niebylski, Dyrektor Działu Presales w SAP Polska, udowodnił, że rozwiązania SAP dedykowane są także dla firm średnich i mniejszych, obalając tym samym popularny mit o przeznaczeniu rozwiązań SAP wyłącznie dla dużych firm i korporacji.

Historie Klientów

Nie zabrakło ciekawych historii wdrożeń i przykładów firm, które swoje pomysły na usprawnienie zarządzania mogły zrealizować z systemem SAP Business One.

Gościem specjalnym był Tomasz Bączyk, członek zarządu Provalliance Poland Sp. z o.o., właściciela największej sieci salonów fryzjerskich w Polsce (Jean Louis David). Zwrócił on uwagę, że realizowanie nawet najlepszej strategii nie jest możliwe bez sprawnych narzędzi informatycznych. Podkreślił również, że dzięki automatyzacji procesów, spółka może się dynamicznie rozwijać bez konieczności zwiększenia zatrudnienia.

SAP Business One Live

Ponieważ jesteśmy przede wszystkim praktykami, mówiliśmy o narzędziach wspierających rozwój biznesu wyłączenie od strony praktycznej i użytkowej. Co więcej, prezentację SAP Business One przeprowadziliśmy w taki sposób, że uczestnicy mogli poczuć się jak w prawdziwej fabryce 😊 Było innowacyjnie, nowatorsko, interaktywnie i niezwykle realistycznie!

– Chcieliśmy pokazać, i myślę że to się udało, że dzięki narzędziom integracyjnym SAP Business One możemy stworzyć spójny ekosystem będący podstawą zarządzania przedsiębiorstwem – zauważa Paweł Matejko, Prezes Zarządu Altab S.A. – SAP Business One to system nie tylko kompleksowy, ale też bardzo elastyczny i efektywny – dodaje.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie