25 marca 2019

Studia przygotowujące do pracy w środowisku korporacyjnym

Studenci anglojęzycznego kierunku International Business na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach szkolą się na nowoczesnym systemie ERP – SAP Business One.

International Business Studenci SAP Business One

„Współpracę z uczelniami wyższymi wpisaliśmy na stałe do kalendarza firmy Altab. Z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach rozpoczynamy kolejny, już 5 rok wspólnych działań. Powodów, dla których wspieramy kształcenie studentów, umożliwiając im pracę z systemem SAP Business One, jest wiele. Najważniejszy z nich, to przede wszystkim ogromna szansa dla młodych ludzi na zdobycie praktycznych umiejętności, już na etapie nauki. Studenci, którzy kiedyś będą być może zarządzać przedsiębiorstwem, powinni znać najpopularniejszy i jeden z najlepszych systemów klasy ERP na świecie.” – podkreśla Paweł Matejko, CEO Altab, Project Manager z 16-letnim doświadczeniem z SAP, mający na koncie ponad 220 wdrożeń SAP Business One.

SAP Business One na kierunku International Business (UE Katowice)

„Dzięki kontynuacji współpracy z firmą Altab studenci kierunku International Business poznają na zajęciach z przedmiotu Business Information Systems działanie nowoczesnych zintegrowanych systemów informatycznych dla biznesu w praktyce. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami firma Altab zapewnia nam możliwość korzystania z SAP Business One w celach dydaktycznych w angielskiej wersji językowej, co jest kluczowe podczas prowadzenia zajęć z udziałem studentów zagranicznych – mówi prowadząca zajęcia dr inż. Anna Sołtysik-Piorunkiewicz z Katedry Informatyki.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie