16 listopada 2021

Furgonetka – automatyzacja wysyłek z SAP Business One

Szybka i łatwa integracja systemu SAP Business One z firmami kurierskimi i spedycyjnymi pozwala na pełną automatyzację procesu wysyłek. Dzięki temu, bezpośrednio z systemu, możesz zamawiać kuriera, generować i drukować listy przewozowe i etykiety oraz mieć dostęp do informacji o statusie przesyłek w jednym miejscu (więcej: Zautomatyzuj przesyłki kurierskie w SAP Business One). Funkcjonalność SAP Business One w zakresie automatyzacji obsługi wysyłek rozszerzyliśmy o integrację z platformą Furgonetka.pl

Furgonetka – automatyzacja wysyłek z SAP

Furgonetka.pl – jak działa serwis i co oferuje?

Furgonetka.pl  to broker usług kurierskich, który pozwala na nadawanie przesyłek za pomocą dowolnej firmy kurierskiej i spedycyjnej, między innymi DHL, DPD, UPS, GLS, FedEx, InPost itd. bez konieczności podpisywania umów z każdą z nich. Jak działa serwis? Platforma daje dostęp do oferty różnych przewoźników i pozwala na filtrowanie ich usług w oparciu o konkretne parametry przesyłki, takie jak: rodzaj, wymiary, ilość czy waga, wartość ubezpieczenia, adres i termin doręczenia czy sposób odbioru. Po uzupełnieniu parametrów wysyłki, system podpowiada firmy transportowe, które zrealizują wysyłkę wraz z cennikiem ich usług.

Furgonetka.pl – integracja z systemem SAP Business One

Dzięki integracji SAP Business One z aplikacjami kurierskimi i z serwisem Furgonetka.pl masz możliwość bezpośrednio z systemu wyboru konkretnego przewoźnika, np. takiego, z którym masz podpisaną umowę; albo skorzystania z podpowiedzi Furgonetki, która na podstawie typu i parametrów wysyłki wyświetla dostępnych przewoźników wraz cenami wysyłek. W obu przypadkach w systemie automatycznie rejestrowana jest przesyłka, generuje się list przewozowy, numer śledzenia wraz linkiem śledzącym, po kliknięciu w który możesz sprawdzać status przesyłki na stronie przewoźnika. Jednocześnie kurier jest powiadamiany o nadaniu przesyłki. Po jej wysłaniu, bezpośrednio z SAP Business One możesz sprawdzać numer przesyłki czy ID płatności.  

Integracja SAP Business One z Furgonetka.pl – korzyści

Dzięki integracji SAP Business One zarówno z aplikacjami kurierskimi jak i z serwisem Furgonetka.pl możesz elastycznie korzystać z oferty wszystkich dostępnych przewoźników i optymalizować wydatki, wybierając najkorzystniejsze ceny przesyłek. Tym samym usprawniasz logistykę w swojej firmie i maksymalnie redukujesz koszty. Dodatkowo, przyspieszasz pracę i skracasz czas realizacji wysyłek, ponieważ nie musisz logować się do kilku serwisów jednocześnie, ale wysyłasz przesyłki bezpośrednio z systemu SAP.

Zainteresowanych SAP Business One zapraszamy do kontaktu: napisz lub zadzwoń

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie