30 września 2019

Altab partnerem merytorycznym SAP Utilities Day PowerStorm 2019

Altab jako partner merytoryczny weźmie udział w PowerStorm, najważniejszym spotkaniu organizowanym przez SAP dla branży Utilities w Polsce. Spotkanie odbędzie się 23 października 2019 w Krakowie.

PowerStorm to coroczne spotkanie organizowane przez SAP dla branży Utilities (energia cieplna i elektryczna, woda, gaz), skupiające się na Transformacji Cyfrowej, Innowacjach i rozwoju Inteligentnych Przedsiębiorstw.

Wyzwania rynkowe, nowe technologie i coraz wyższe wymagania klientów sprawiają, że branża Utilities zmienia się. To jest motorem transformacji cyfrowej i innowacyjności oraz impulsem do udanej transformacji biznesowej całego rynku przedsiębiorstw użyteczności publicznej.

Zbudowanie Inteligentnego Przedsiębiorstwa Energetycznego wymaga wykorzystania danych przez zaawansowane rozwiązana analityczne, kompleksową obsługę procesów w obszarze sprzedaży i dystrybucji oraz zaawansowane zarządzanie majątkiem technicznym oraz IoT. Podczas spotkania uczestnicy zobaczą jak powyższe elementy zastosować w praktyce.

Powerstorm Kraków SAP

SAP Business One podczas SAP Utilities Day PowerStorm

W przypadku firm z wieloma jednostkami biznesowymi lub spółkami zależnymi, integracja i transakcje międzyfirmowe mogą stanowić źródło komplikacji na poziomie operacyjnym. Upraszczanie, standaryzacja i automatyzacja procesów są konieczne dla usprawnienia kontroli i zapewnienia lepszej współpracy w ramach struktur wielofirmowych.

Podczas SAP Utilities Day PowerStorm zaprezentujemy SAP Business One – rozwiązanie, które zastosowane w podmiotach powiązanych i spółkach zależnych branży Utilities, umożliwi ujednolicenie architektury opartej na technologiach SAP, standaryzację struktury danych i automatyzację procesów biznesowych. Dzięki temu będzie możliwa zaawansowana analiza danych, pełna integracja i konsolidacja w ramach grupy kapitałowej oraz obniżenie kosztów zarządzania i utrzymania infrastruktury technicznej. Będziemy rozmawiać z Państwem i pokażemy, że użycie spójnego rozwiązania umożliwi zbudowanie Inteligentnego Przedsiębiorstwa Energetycznego.

Altab partnerem merytorycznym wydarzenia

Pełniąc rolę partnera merytorycznego Powerstorm poprowadzimy prezentację “SAP Business One – automatyzacja i integracja transakcji międzyfirmowych”. Będziemy również do Państwa dyspozycji w kuluarach. Zachęcamy do rozmów, podczas których posłuchamy Państwa wniosków i opinii oraz chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem, które zdobyliśmy przeprowadzając największą ilość projektów wdrożeń SAP Business One w Polsce.

Potwierdzeniem jakości naszej pracy są doskonałe referencje naszych klientów, opublikowane w jedynej w Polsce księdze referencyjnej SAP Business One. Księdze, która na konferencji SAP Summit 2019 w Nicei została uznana za najciekawszą tego typu publikację na świecie.

Zapraszamy!

22 październik 2019, Kraków, Restauracja Browarna Browar LUBICZ, ul. Lubicz 17 J; 09:00-19:00

Rejestracja na wydarzenie

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie