Fotolia 23298587 XXL 80x80 - Kolejny rok współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach
Webinarium: Kampania marketingowa w SAP Business One – cz.2
19 marca 2019
sap business on roadshow baner kwadrat 1 80x80 - Kolejny rok współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach
Zapraszamy na SAP Business One RoadShow 2019 w Krakowie
26 marca 2019

Kolejny rok współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach

studenci 4 1011x675 - Kolejny rok współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach

Coworkers Team Modern Office Place.Account Managers Work New Business Idea Startup Presentation.Woman Touching Hand Digital Tablet Screen.Desktop Computer Wood Table.Blurred,Film Effect.Horizontal

 

Studia przygotowujące do pracy w środowisku korporacyjnym

Studenci anglojęzycznego kierunku International Business na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach szkolą się na nowoczesnym systemie ERP – SAP Business One.

 
 
 
 
„Współpracę z uczelniami wyższymi wpisaliśmy na stałe do kalendarza firmy Altab. Z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach rozpoczynamy kolejny, już 5 rok wspólnych działań. Powodów, dla których wspieramy kształcenie studentów, umożliwiając im pracę z systemem SAP Business One, jest wiele. Najważniejszy z nich, to przede wszystkim ogromna szansa dla młodych ludzi na zdobycie praktycznych umiejętności, już na etapie nauki. Studenci, którzy kiedyś będą być może zarządzać przedsiębiorstwem, powinni znać najpopularniejszy i jeden z najlepszych systemów klasy ERP na świecie.” – podkreśla Paweł Matejko, CEO Altab, Project Manager z 16-letnim doświadczeniem z SAP, mający na koncie ponad 220 wdrożeń SAP Business One.

 
 
 
 
„Dzięki kontynuacji współpracy z firmą Altab studenci kierunku International Business poznają na zajęciach z przedmiotu Business Information Systems działanie nowoczesnych zintegrowanych systemów informatycznych dla biznesu w praktyce. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami firma Altab zapewnia nam możliwość korzystania z SAP Business One w celach dydaktycznych w angielskiej wersji językowej, co jest kluczowe podczas prowadzenia zajęć z udziałem studentów zagranicznych - mówi prowadząca zajęcia dr inż. Anna Sołtysik-Piorunkiewicz z Katedry Informatyki.

 
Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •