22 lutego 2021

SAP liderem wśród dostawców ERP na świecie

SAP od lat kreuje trendy w zakresie oprogramowania dla firm. Oferuje kompleksowe narzędzia wspierające zarządzanie przedsiębiorstwami na całym świecie. Rozwiązania SAP są obecne w ponad 180 krajach, dostępne w kilkudziesięciu wersjach lokalizacyjnych i językowych. SAP jest często kojarzony jako dostawca oprogramowania dla korporacji i dużych przedsiębiorstw, jednak statystyki wskazują, że ponad 80% klientów SAP to firmy z sektora MŚP. Pokazuje to, że oferta SAP jest przeznaczona dla każdego biznesu – bez względu na wielkość firmy i branżę. Zatem zarówno bardzo duże firmy i korporacje (SAP S/4HANA), mniejsze i średnie (SAP Business One) jak i mikroprzedsiębiorstwa i start-upy (SAP Business One Starter Package) znajdą odpowiednie rozwiązanie dla siebie.  

SAP liderem ERP producent oprogramowania dla wszystkich firm z każdej branży, dla dużych, mniejszych i średnich oraz start'up-ów

„Best practices” – najlepsze praktyki biznesowe na wyciągnięcie ręki

W oparciu o doświadczenie swoje, klientów i partnerów, SAP zapewnia organizacjom sprawdzone metody i narzędzia do wdrażania najlepszych praktyk biznesowych w kluczowych obszarach funkcjonowania firm, w każdej branży. SAP Best Practices stosuje się w celu przyspieszenia i usprawniania wdrożenia. Są to pakiety zawierające wstępnie skonfigurowane procesy biznesowe. Rezultatem wyboru rozwiązań SAP jest szybkie, bezpieczne wdrożenie, co przekłada się na krótszy czas, niższe koszty i mniejsze ryzyko projektowe.

SAP Best Practices opierają się na 49 latach doświadczenia, wiedzy z 400 000 wdrożeń zrealizowanych przez ekosystem SAP w ponad 25 branżach na całym świecie. Ekosystem tworzą: SAP – jako dostawca technologii, developerzy rozszerzeń funkcjonalnych i branżowych (addonów), Partnerzy wdrożeniowi oraz klienci.

Dzisiaj ponad 77% światowych przychodów z transakcji realizowane jest przy użyciu systemów SAP.

Trendy, innowacje i nowoczesne technologie

SAP od lat kreuje trendy jako lider technologii cyfrowych i dostawca oprogramowania biznesowego. Umożliwia swoim klientom dostęp do innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym przedsiębiorstwa mogą stawać się inteligentne.

  • SAP HANA – wprowadzona kilka lat temu technologia zrewolucjonizowała rynek oprogramowania biznesowego, przetwarzania i analizowania danych.
  • SAP UX (User Experience/Doświadczenie Użytkownika) strategia, która zmieniła sposób myślenia o pracy użytkownika z oprogramowaniem. Dzięki niej powstał interfejs SAP Fiori.
  • SAP CX (Customer Experience/Doświadczenie Klienta) W szybkim tempie na znaczeniu zyskuje podejście stawiające klienta w centrum uwagi.
  • Cloud – dzięki temu, że system działa w chmurze dane są bezpieczne, a użytkownicy mają do niego dostęp z każdego miejsca.
  • Machine Learning (Uczenie Maszynowe) – jednym z fundamentów rozwoju oprogramowania są inteligentne algorytmy przetwarzające i samodzielnie korelujące duże ilości danych, efektem czego są inteligentne prognozy i rekomendacje    
  • Big Data – gromadzenie dużej ilości, często nieustrukturyzowanych danych, przewarzanie ich i analiza w różnych układach
  • Blockchain – technologia łańcucha bloków. Zadaniem poszczególnych bloków jest przechowywanie informacji związanych z transakcjami zawieranymi przez Internet. Łańcuch bloków może śledzić np. globalne: zamówienia, sieć płatności, podatki, wymianę walut, transport.   
  • IoT (Internet Rzeczy)łączenie różnych obiektów ze sobą za pośrednictwem Internetu, a następnie monitorowanie i sterowanie ich działaniem
  • Success Factors: kompleksowe rozwiązanie do zarządzania kapitałem ludzkim (HCM) i doświadczeniami pracowników (HXM) przeznaczone jednocześnie dla managerów, działu HR i pracowników

Wypróbuj SAP Business One – rozwiązanie dla mniejszych i średnich firm już dzisiaj, zapytaj o demo, napisz lub zadzwoń.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie