31 marca 2020

SAP Business One 10.0

Wzbogacony o nowe funkcje SAP Business One 10.0 wydaje się jeszcze bardziej przejrzysty i zachwyca nowym interfejsem (skin style Belize Deep). To zupełnie nowa jakość doświadczeń użytkownika.  

Nowy, lekki design SAP Business One 10.0 zachwyca wyglądem i świeżością. Został zmieniony i dostosowany do potrzeb użytkownika. Wprowadzono szereg zmian pozwalających na intuicyjną nawigację. Zmiany te powodują, że nowa wersja jest jeszcze bardziej przyjazna, zgodnie z zasadą look&feel”.  

Najnowsza wersja SAP Business One 10.0 to również ponad 30 nowych funkcji i ulepszeń. Zapoznaj się najważniejszymi z nich.  

Co zmienia się w wersji SAP Business One 10.0?

Nowy interfejs użytkownika SAP Fiori

Belize Deep to najnowszy design SAP Fiori, środowiska użytkownika SAP Business One. Koncepcja SAP Fiori przygotowana została z myślą o użytkowniku i skupia się na tym w jaki sposób pracownicy wykonują swoje zadania, co przynosi konkretne korzyści, takie jaki:

  • większa wydajność — szybki, bezpośredni dostęp do istotnych informacji i aplikacji
  • czytelny obraz najważniejszych zadań — odpowiednio wczesne powiadomienia i alerty
  • umożliwienie użytkownikom podejmowania szybkich działań na podstawie danych
  • większy komfort pracy i zadowolenie użytkowników

Klient WWW SAP Business One

Klient www przygotowany został w technologii SAPUI5 i środowisku SAP Fiori. Interfejs webowy, dzięki nowoczesnym zasadom projektowania UX (User Experience), to zupełnie nowa jakość doświadczenia użytkownika. Niezależnie czy użytkownik korzysta z wersji desktop, czy wersji webowej, pracuje w zintegrowanym, jednolitym środowisku.

Najważniejsze korzyści:

  • szybsze podejmowanie trafnych decyzji dzięki wykorzystaniu potencjału technologii Business Intelligence (BI) i narzędzi analitycznych. Zastosowana technologia daje również możliwość tworzenia własnych analiz graficznych
  • możliwość korzystania z SAP Business One na dowolnym urządzeniu: PC, tablet smartfon oraz dowolnym systemem operacyjnym (Windows, Android, iOS)
  • harmonijny, spójny interfejs dla wszystkich aplikacji SAP
Zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem SAP Business One 10 ekran

Integracja z Microsoft Office 365 

Integracja z MS Office 365 pozwala na zapisywanie dokumentów i raportów  w formacie Excel lub Word w chmurze. Dzięki automatycznej synchronizacji z OneDrive lub Azure, dokumenty/pliki są dostępne online z dowolnego miejsca w każdym czasie.

Interaktywny wykres Gantta

Zarządzanie projektami w SAP Business One 10.0 zyskało nowy wymiar i zostało znacznie usprawnione dzięki dodaniu interaktywnych wykresów Gantta. Funkcjonalność ta umożliwia menedżerom projektów na szybkie i łatwe dokonywanie aktualizacji harmonogramu projektu.

SAP HANA 2.0

Wersja SAP Business One 10.0 to nie tylko zmiany w wyglądzie i nowe funkcjonalności. To przede wszystkim nowy, potężny „silnik” – SAP HANA 2.0. Nowa generacja bazy HANA pozwala na jeszcze większą wydajność i elastyczność. Wykorzystanie 64-bitowego systemu operacyjnego Windows znacząco przyspiesza działanie aplikacji.

SAP Business One - wersja 64 bitowa

SAP HANA 2.0 zwiększa poziom bezpieczeństwa dzięki zastosowaniu zaawansowanych standardów  szyfrowania danych. Usprawniono również obsługę autoryzacji i uprawnień grupowych wykorzystując protokoły LDAP.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych mechanizmów backup oraz mechanizmów mierzących w locie obciążenie serwera, zwiększono poziom wysokiej dostępności.

Service Layer zapewnia jeszcze bardziej elastyczną integrację z rozwiązaniami zewnętrznymi. Uproszczona konfiguracja, zwiększona automatyzacja wymiany danych i szybsze reakcje na zmiany w aplikacji – to cechy nowej wersji platformy integracyjnej, będącej częścią SAP Business One 10.0.

Chcesz dowiedzieć się więcej SAP Business One? Umów się na prezentację. Zadzwoń lub napisz.

Poznaj koszty wdrożenia SAP Business One.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie