27 października 2022

Relacja z październikowego spotkania online dla naszych klientów

27 października br. odbyło się spotkanie online dla naszych klientów. Mówiliśmy o najnowszych funkcjonalnościach SAP Business One 10.0, o wersji przeglądarkowej systemu (web client), o Power BI oraz o OneDrive – wirtualnym dysku w kontekście połączenia z SAP Business One. Nie zabrakło też kilku słów o naszych rozszerzeniach funkcjonalnych oraz bieżących informacji z Biura Obsługi Klienta i Centrum Wsparcia SAP Business One. Spotkania dla naszych klientów to jedyne takie wydarzenie w Polsce dedykowane użytkownikom systemu SAP Business One. 

SAP Business One 10.0 – możliwości raportowania w wersji przeglądarkowej

Podczas spotkania mówiliśmy przede wszystkim o analityce i możliwościach raportowania w SAP Business One, ze szczególnym uwzględnieniem wersji przeglądarkowej (web client). Ponieważ jest ona dostępna zarówno dla MS SQL jak i SAP HANA, mogą z niej korzystać wszyscy nasi klienci. Padło też kilka słów o Power BI – narzędziu do wizualizacji i analizy danych, o OneDrive – wirtualnym dysku w kontekście połączenia z SAP Business One czy integracji systemu z Microsoft365.

SPUMA, SAKOL, AltPiW – garść informacji o naszych rozwiązaniach funkcjonalnych, automatyzujących pracę z SAP Business One

Znaczną część spotkania poświęciliśmy naszym rozwiązaniom funkcjonalnym, automatyzującym pracę z systemem SAP Business One. W tej części mówiliśmy o:

  • SPUMIE (Elektroniczny Obieg Dokumentów) umożliwiającej wyszukiwanie, przeglądanie, komentowanie, analizowanie i archiwizowanie dokumentów -> dowiedz się więcej,
  • SAKOLU jako Low-Code Developement Platform (LCDP) wykorzystywanym do obsługi: magazynu, produkcji, projektów, sprzedaży, CRM, HR,
  • AltPiW – (Bankowość elektroniczna w SAP Business One), umożliwiającym bezpośrednią komunikację z bankami. AltPiW to nowa wersja rozwiązań AltBank i AltRK -> dowiedz się więcej.

SAKOL - historie i doświadczenia naszych Klientów na przykładzie Platformy Dystrybucyjnej Edu – Książka

Podczas spotkania, jeden z naszych klientów opowiedział o korzyściach z integracji SAP Business One z rozwiązaniem SAKOL, automatyką magazynową i urządzeniami zewnętrznymi w pracy Platformy Dystrybucyjnej Edu-Książka. Przede wszystkim o tym jak to połączenie usprawniło obsługę rosnącej liczby zamówień, zautomatyzowało pracę magazynu wysokiego składowania i zminimalizowało liczbę błędów. Zmiany nastąpiły też w zakresie e-commerce. SAKOL umożliwił na przykład wybór strategii kompletacji towarów, automatyczne przydzielanie lokalizacji dla towarów czy grupowanie towarów wg. klas rotowalności. 

Dziękujemy naszym klientom za duże zainteresowanie spotkaniem oraz aktywny udział!!!

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie