Elastyczność i dostępność

SAP Business One to więcej niż klasyczny ERP. System wyróżnia się elastycznością, możliwością samodzielnej personalizacji oraz szerokimi możliwościami integracyjnymi. Z SAP Business One można korzystać w wersji Cloud oraz On Premise. System dostępny jest na platformie HANA, innowacyjnej bazie danych w technologii In-Memory bądź standardowej bazie danych – MS SQL, działającej w środowisku Windows.

Dostępność

Licencje

Cloud

Korzystaj z SAP Business One w wersji Cloud w modelu abonamentowym bez konieczności inwestowania w infrastrukturę IT.

On Premise

Pracuj z SAP Business One na Twoich serwerach i korzystaj z wszystkich narzędzi do samodzielnego zarządzania elastycznością systemu.

Wersje

HANA

Wybierz SAP Business One na platformie HANA, innowacyjnej bazie danych w technologii In-Memory. Przejdź w nowy wymiar Inteligent Digital Business (inteligentnego cyfrowego biznesu) dzięki natychmiastowemu dostępowi do kluczowych wskaźników KPI i interaktywnych analiz i wizualizacji danych w czasie rzeczywistym

MS SQL

Pozostań przy najpopularniejszej, standardowej bazie danych, działającej na klasycznych serwerach w środowisku Windows. Dzięki temu ograniczysz koszty infrastruktury IT i zapewnisz sobie wysoką dostępność specjalistów.

Urządzenia

PC

Używaj SAP Business One w pełnej funkcjonalności, korzystając z klasycznego komputera lub notebooka.

Mobile

Zarządzaj swoją firmą w dowolnym miejscu i czasie, błyskawicznie uruchamiając aplikację na smartfonie lub tablecie.

Elastyczność

Podstawą elastyczności SAP Business One są trzy główne założenia: samodzielna personalizacja, rozszerzenia aplikacji i narzędzia integracyjne.

Samodzielne dostosowanie

Rozszerzenia funkcjonalne

Możliwości integracyjne

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie