Integracja systemu z aplikacjami zewnętrznymi

Jako jeden z największych dystrybutorów publikacji językowych w Polsce, Platforma Dystrybucyjna Edu-książka potrzebowała systemu, który pozwoli sprawnie zarządzać procesami sprzedaży. Głównymi czynnikami decydującymi o wyborze systemu SAP Business One były: gwarancja optymalizacji procesów sprzedaży, szczególnie w wysokim sezonie, jak również integracja SAP Business One z platformą B2B i B2C.

SAP Business One to gotowe narzędzie do zarządzania całą firmą

Platforma dystrybucyjna Edu-Książka jest jednym z największych dystrybutorów publikacji językowych w Polsce. Posiada mocną pozycję na rynku książek edukacyjnych, prowadzi 4 punkty sprzedaży hurtowej, w tym w Błoniu pod Warszawą, znajduje się magazyn centralny wysokiego składowania o łącznej powierzchni ponad 6000 m2.

SAP Business One spełnił nasze oczekiwania, a zakładane cele wdrożeniowe zostały osiągnięte. System SAP Business One pracuje stabilnie, jest przejrzysty i usprawnia bieżącą pracę. W efekcie daje nam dostęp do informacji niezbędnych do szybkiego i skutecznego zarządzania. Ogromnym atutem SAP Business One jest jego elastyczność i możliwość łatwej integracji z aplikacjami zewnętrznymi. Jak okazało się po latach, dla firm myślących o rozwoju i ekspansji, także na rynki zagraniczne, jest to ogromna wartość – Piotr Szafranek, Prezes Zarządu Platformy Dystrybucyjnej Edu-Książka.

Możliwość przekrojowego raportowania

Dzięki SAP Business One Platforma Dystrybucyjna Edu-książka zyskała możliwość tworzenia wielowymiarowych raportów w czasie rzeczywistym i na ich podstawie może podejmować kluczowe decyzje dotyczące zarządzania przedsiębiorstwem.

Usprawnienie pracy magazynu

Dzięki SAP Business One możliwe było wprowadzenie zaawansowanej usługi lokalizacji magazynowych w obrębie magazynu centralnego.

Optymalizacja procesów sprzedaży

Dzięki SAP Business One firma mogła usprawnić proces sprzedaży, zwłaszcza w wysokim sezonie.

Zainteresowany?

Znajdź nas na: