WMS - program magazynowy dla SAP Business One

Integracja SAP Business One z kolektorami danych (SAKOL) to praktyczne i wygodne rozwiązanie zwiększające efektywność obsługi procesów logistycznych i magazynowych, w pełni zintegrowane z systemem SAP Business One.

Zarządzanie magazynem (WMS) w SAP Business One

Zwiększenie efektywności pracy magazynierów

SAKOL pozwala na swobodne przemieszczenie się magazynierów po magazynie i przeprowadzanie przez nich szybkich operacji magazynowych, np. wystawianie dokumentów PZ, WZ przesunięć międzymagazynowych (MM). Wszystkie operacje wykonywane są przy pomocy terminali mobilnych.

Dzięki wprowadzeniu lokalizacji magazynowych i identyfikacji towarów, w oparciu o kody kreskowe, magazynierzy mogą w szybki sposób zlokalizować interesujący ich produkt i przeprowadzić inwentaryzację.

Prosta obsługa i intuicyjny interfejs programu magazynowego ułatwiają szkolenie nowych pracowników i późniejszą pracę z aplikacją.

Główne korzyści dla magazynów z WMS w SAP Business One

  • pełna integracja z systemem ERP i dwustronna wymiana danych pomiędzy kolektorem, a systemem SAP Business One umożliwia z jednej strony ewidencjonowanie przyjmowanych towarów, a z drugiej pobieranie dokumentów z SAP. Eliminuje to konieczność dwukrotnego wprowadzania danych i gwarantuje dostęp do wszystkich potrzebnych informacji,
  • ogromne możliwości WMS w zakresie edycji typów dokumentów umożliwiają ich dostosowanie do wyjątkowych potrzeb i specyfiki firm.

Jak działa SAKOL?

  1. Zeskanuj kod kreskowy.
  2. Uzupełnij wprowadzone ilości (pozostałe dane uzupełniają się automatycznie).
  3. Potwierdź.

W taki sposób możesz przyjąć towar, rozlokować go w magazynie i oczywiście wydać Klientowi. Pobierz z systemu ERP oczekujące zamówienia zakupu lub niezrealizowane zlecenia produkcyjne, czy otwarte zlecenia sprzedaży kompletuj zamówienia zatwierdzając kolejne pozycje.

Zobacz poniższy film i dowiedz się więcej o tym jak działa SAKOL!

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie