SAP Business One w chmurze

SAP Business One Cloud to kompleksowe, zintegrowane rozwiązanie wspierające zarządzanie firmą, pozwalające na ograniczenie kosztów przeznaczonych na infrastrukturę IT przedsiębiorstwa. Z SAP Business One korzysta już 70 000 firm z całego świata.

W cenie abonamentu obejmującego oprogramowanie, usługę i wsparcie, użytkownicy SAP Business One otrzymują dostęp do wszystkich funkcjonalności systemu SAP. System dostępny jest również na urządzeniach mobilnych i w wersji przeglądarkowej. 

SAP Business One Cloud  – zwinna organizacja

SAP Business One w chmurze to sposób na budowanie nowoczesnej, zoptymalizowanej kosztowo i sprawniejszej organizacji. Dzięki rozwiązaniu opartemu o chmurę dużo elastyczniej zarządzać dostępami. SAP Business One Cloud pozwala na optymalne dostosowanie ilości potrzebnych zasobów do maksymalnych wymagań firmy w danym okresie sprzedażowym.

SAP Business One Cloud na platformie SAP HANA

SAP Business One Cloud działa na platformie SAP HANA, dzięki czemu użytkownicy mają natychmiastowy dostęp do aktualnych danych, a tym samym mogą podejmować szybkie i trafne decyzje. 

Cloud – szybkie wdrożenie

Krótki czas implementacji systemu pozwala w szybkim czasie korzystać z usprawnień wynikających z wdrożenia nowego oprogramowania. Błyskawiczne wdrożenie to po prostu szybszy zwrot z inwestycji.

SAP w chmurze- przejrzyste koszty

Firma płaci za bieżący dostęp do najnowszej wersji systemu, nie ponosząc jednocześnie jednorazowo wysokich kosztów za zakup licencji. Opcja chmury to gwarancja utrzymania i aktualności wersji oprogramowania w cenie abonamentu.

Warunki płatności zależą od ilości użytkowników i długości umowy (najkrótszy okres to 12 miesięcy).

SAP Business One w chmurze – korzyści z wdrożenia:

  • Optymalizacja działań i lepszy wgląd w sytuację biznesową
  • Rozwiązanie oparte na chmurze oznacza redukcję nakładów kapitałowych
  • Ograniczenie stałych kosztów IT dzięki wyeliminowaniu konieczności zatrudniania doświadczonego personelu IT
  • Poprawa zwinności biznesowej osiągnięta przez szybsze reagowanie na nowe szanse.

Szybki dostęp do SAP Business One – poznaj możliwości

Umów się na bezpłatną prezentację online – spotkaj się z nami w wybranym przez Ciebie terminie i poznaj możliwości SAP Business One – zarejestruj się  

Zadzwoń (12 333 45 01) lub napisz (sap@altab.pl) –  porozmawiaj z nami, opowiedz o swoim biznesie, a my pomożemy Ci rozwinąć skrzydła przy pomocy SAP Business One!  

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie