2 kwietnia 2019

Altab w Mediach: Transformacja cyfrowa dla każdego

Czy transformacja cyfrowa dotyczy tylko dużych firm? Co oznacza to pojęcie dla mniejszego biznesu i firm średniej wielkości? Jak w pogoni za innowacją dostrzec potencjał?

Transformacja cyfrowa dla każdego

Altab w portalu MagazynIT.pl

Zapraszamy do lektury naszego artykułu dotyczącego tematu transformacji cyfrowej. Materiał dostępnym.in. na łamach portalu MagazynIT.pl. Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest transformacja cyfrowa i czy dotyczy tylko dużych firm, czy temat jednak dotyka obszar również mniejszego biznesu – koniecznie przeczytaj artykuł. Poznaj narzędzia przyjazne transformacji cyfrowej i ich praktyczne zastosowania w codziennym biznesie.

“Bez względu na wielkość i branżę, warto w procesie cyfryzacji dostrzec ogromny potencjał. Pojawia się on dzięki inwestycjom w nowoczesne rozwiązania IT. Poszukując nowych rozwiązań wpierających cyfrowe zarządzanie warto sugerować się przede wszystkim ich elastycznością i możliwościami integracji. Zawarte w artykule przykłady wykorzystania SAP Business One ilustrują możliwości praktycznego zastosowania systemów klasy ERP zgodnie z nurtem cyfrowej gospodarki.”

Cały artykuł dostępny w portalu MagazynIT.pl.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie