Wyszukiwarka (Enterprise Search) w SAP Business One Web Client

Wyszukiwarka w SAP Business One Web Client jest bardzo przydatnym narzędziem w codziennej pracy z SAP Business One Web Client. Dzięki intuicyjnemu i kontekstowemu narzędziu w szybki sposób możesz sprawdzać dowolne informacje, zarówno w całej bazie danych jak i wybierając konkretny obszar wyszukiwania.

Intuicyjne wyszukiwanie – filtry w SAP Business One Web Client

Wyszukiwanie może odbywać się na przykład według kategorii. Wyniki są wyświetlane w centralnej części ekranu, natomiast wyszukiwana wartość jest podświetlona. Wyniki w każdej kategorii możesz filtrować, a w zależności od kategorii dostępne są różne filtry. Inne będą np. na Ofertach, a inne na Fakturach sprzedaży.

Niektóre z filtrów możesz wyświetlać w postaci listy, wykresu Gantta lub wykresu kołowego, natomiast wyniki wyszukiwania w postaci listy lub tabeli. Klikając ikonę Ustawień możesz również zdecydować jakie kolumny i w jakiej kolejności mają się wyświetlać w wynikach.

Tabele możesz np. eksportować do Excela lub zapisać wynik wyszukiwania wraz z użytymi filtrami w postaci kafelka, żeby móc ponownie z niego skorzystać w przyszłości. Tytuł kafelka jest wypełniany automatycznie na podstawie parametrów wyszukiwania. W razie potrzeby możesz to zmienić.

Wyniki wyszukiwania wraz z zapisanymi filtrami, możesz udostępnić poprzez E-mail. Na wskazany adres możesz wysłać link do tego konkretnego bądź innego wyszukiwania. Link możesz też skopiować i przesłać np. komunikatorem. Odbiorca musi mieć oczywiście odpowiednie uprawnienia żeby móc te wyniki wyświetlić.

Zakres wyszukiwania jest uzależniony od dokumentu, z którego rozpoczynamy wyszukiwanie. Np. jeżeli odbywa się to z poziomu faktury, wyszukiwanie będzie domyślnie stosowane do tego typu dokumentu. W razie potrzeby możesz oczywiście zmienić zakres wyszukiwania ręcznie.

Pracuj wydajniej i nie trać czasu na poszukiwanie informacji – skontaktuj się z nami już teraz!

Dołącz do grona ponad 70 tysięcy klientów SAP Business One, których codzienną pracę uławia dostęp do narzędzi analityki biznesowej pozwalających podejmować szybkie i trafne decyzje. Pracuj wydajniej i trzymaj rękę na pulsie każdego dnia z SAP Business One!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się na prezentacjęZadzwoń lub napisz.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie