Web Client SAP Business One – łatwość i wygoda pracy w personalizowanym środowisku użytkownika

Klient webowy SAP Business One to przeglądarkowy interfejs użytkownika. Zapewnia łatwy i intuicyjny dostęp do najważniejszych danych, transakcji, analiz w personalizowanym, dostosowanym do roli, środowisku użytkownika. Zawiera procesy i logikę biznesową SAP Business One. Dowiedz się jak poruszać się po stronie głównej, spersonalizować swój pulpit i zoptymalizować codzienną pracę.

Web Client SAP Business One – zagregowane informacje w jednym miejscu

Strona główna web client zawiera zagregowane na jednym ekranie najbardziej aktualne informacje. Składa się dokładnie z tego, czego potrzebujesz do wykonywania codziennych działań. Kafelki pogrupowane są w predefiniowane grupy, do których możesz przechodzić skrolując stronę lub klikając odpowiednią zakładkę u góry strony bądź wybrany kafel, aby uruchomić poszczególne dokumenty, analizy czy zadania. Mogą to być między innymi kafelki dotyczące sprzedaży, bieżących analiz czy wyników poszczególnych wyszukań. Kafelki możesz dodawać lub usuwać zgodnie z Twoimi preferencjami. 

Wygodne Centrum powiadomień

W Centrum Powiadomień możesz przeglądać listę działań do wykonania takich jak: rozmowy telefoniczne, spotkania czy inne zadania. Co więcej, możesz ustawiać alerty dotyczące kontaktu z klientem czy przeglądać powiadomienia związane z procesem zatwierdzania. Powiadomienia są pogrupowane według daty lub priorytetu. Kolory czerwony, żółty i zielony sygnalizują priorytet działań. Kliknięcie w powiadomienie otwiera daną aktywność. Działanie może być powiązane z dokumentem, np. z ofertą, której podgląd możesz od razu zobaczyć lub wyświetlić w nowym oknie.

Zaawansowane możliwości ustawień i personalizacji

Wybór innego języka (w Web Client SAP Business One dostępnych 28 wersji językowych), zmiana kontrastu, sposobu wyświetlania powiadomień czy śledzenie ostatnich i najczęściej używanych funkcji to tylko niektóre z szerokiej palety ustawień dostępnych w SAP Business One.

Pracuj wydajniej i nie trać czasu na poszukiwanie informacji – skontaktuj się z nami już teraz!

Dołącz do grona ponad 70 tysięcy klientów SAP Business One, których codzienną pracę uławia dostęp do narzędzi analityki biznesowej pozwalających podejmować szybkie i trafne decyzje. Pracuj wydajniej i trzymaj rękę na pulsie każdego dnia z SAP Business One!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się na prezentacjęZadzwoń lub napisz.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie