SAP Business One Web Client – co musisz wiedzieć o zaletach przeglądarkowego interfejsu użytkownika?

System SAP Business One jako jedno z niewielu rozwiązań ERP jest dostępny zarówno w wersji desktopowej jak i przeglądarkowej oraz jako aplikacja mobilna. SAP Business One Web Client to nowoczesny, przeglądarkowy interfejs użytkownika. Dzięki temu możesz korzystać z rozwiązania niezależnie od urządzenia i systemu operacyjnego (Windows, iOS, Android), z każdego miejsca i w każdym czasie. Wystarczy tylko dostęp do Internetu. Jednak łatwa dostępność to tylko jedna z zalet SAP Business One Web Client. Klient webowy SAP B1 to też zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa danych oraz komfortu pracy użytkownika. Co powinieneś jeszcze wiedzieć o przeglądarkowym interfejsie użytkownika SAP Business One? Przeczytaj poniższy tekst.     

Dostępność i mobilność

SAP Business One Web Client umożliwia dostęp do systemu z dowolnego urządzenia przez przeglądarkę internetową, bez konieczności lokalnej instalacji oprogramowania. Zwiększa to mobilność, umożliwiając pracownikom zdalny dostęp do systemu. Jest to szczególnie ważne dla firm zatrudniających osoby w trybie zdalnym bądź pracowników często przebywających poza biurem/wyjeżdżających w delegacje.  

Interfejs zapewniający komfort pracy użytkownika (UX)

Klient webowy to bardziej nowoczesny i intuicyjny interfejs w porównaniu z tradycyjnym interfejsem desktopowym. Poprawia komfort pracy (Doświadczenie użytkownika – User Experience UX) ułatwiając nowym użytkownikom naukę i korzystanie z oprogramowania.

Mniejsze obciążenie działu IT

SAP Business One Web Client nie wymaga instalacji lokalnej, dlatego też zmniejsza odciążenie działu IT związane z uruchomieniem, utrzymaniem i aktualizowaniem oprogramowania. Zarządzenie infrastrukturą webową jest prostsze i o wiele mniej kosztowne.

Dostęp do danych w czasie rzeczywistym z każdego miejsca

Użytkownicy mają dostęp do danych w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca. Dzięki temu kadra zarządzająca może podejmować decyzje w oparciu o najbardziej aktualne dane, a użytkownicy mogą komfortowo pracować zdalnie w trybie home office.

Dostosowanie i personalizacja

SAP Business One Web Client pozwala na łatwe dostosowanie i personalizację interfejsu użytkownika. W zależności od potrzeb biznesowych lub preferencji użytkownika możesz tak dostosować najczęściej używane funkcjonalności, wskaźniki KPI, dashboaady, widżety, raporty, aby mieć najważniejsze informacje „pod ręką”

Możliwości integracji

SAP Business One Web Client można w łatwy sposób zintegrować z innymi usługami, web service’ami i aplikacjami internetowymi. Ta możliwość integracji jest niezbędna dla firm, które chcą usprawnić swoje procesy poprzez połączenie różnych systemów.

Wysokie standardy bezpieczeństwa

Klient webowy korzysta z internetowych protokołów bezpieczeństwa, które są solidniejsze i łatwiejsze w zarządzaniu w porównaniu z zabezpieczeniem indywidualnych aplikacji komputerowych na wielu urządzeniach.

Skalowalność

W miarę rozwoju firmy skalowanie systemu w przypadku klienta webowego jest prostsze. Nie musisz martwić się o wydajność oprogramowania na różnych komputerach lokalnych, ponieważ całe środowisko i większość procesów jest obsługiwana przez skalowalny serwer.

 

SAP Business One Web Client - elastyczny dostęp do systemu

Podsumowując, SAP Business One Web Client zapewnia większą dostępność, łatwość obsługi, przyjazny interfejs, mniejsze koszty infrastruktury IT i duże możliwości integracji. Te zalety sprawiają, że SAP B1 jest dobrym wyborem dla firm, które chcą mieć większą elastyczność w dostępie do oprogramowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się na prezentacjęZadzwoń lub napisz.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie