14 listopada 2020

SAP rozpoczął współpracę z Chmurą Krajową.

Lokalna chmura obliczeniowa dostępna dla użytkowników rozwiązań SAP.

Na początku listopada została podpisana umowa o współpracy, pomiędzy SAP a Operatorem Chmury Krajowej (OChK), na mocy której użytkownicy rozwiązań SAP będą mogli korzystać ze swoich systemów na jednej z platform oferowanych przez Chmurę Krajową. Połączenie sił Operatora Chmury Krajowej i SAP zapewni bezpieczeństwo danych i pozwoli jeszcze lepiej wspierać procesy biznesowe w polskich firmach.

SAP rozpoczął współpracę z Chmurą Krajową

Chmura Krajowa – co to jest i cel powstania

Chmura Krajowa to infrastruktura technologiczna, zarządzana przez Operatora Chmury Krajowej (OChK), pozwalająca na zdalne przetwarzanie danych. Chmura Krajowa umożliwia transfer zasobów firm do bezpiecznej infrastruktury, co pozwala na zwiększenie funkcjonalności aplikacji i lepsze wykorzystanie technologii w biznesie. Wszystko to ułatwia firmom digitalizację i przyspiesza transformację cyfrową w bezpiecznym środowisku.

Chmura Krajowa – dlaczego warto ją wybrać?

Z chmury korzysta obecnie ponad 220 mln użytkowników SAP na całym świecie. Jak podkreśla Thomas Duschek, prezes i dyrektor zarządzający SAP Polska – „umowa zawarta z OChK umożliwi wsparcie, gwarantując transfer zasobów do bezpiecznej infrastruktury chmurowej oferowanej przez Chmurę Krajową. Firma SAP, obecna na polskim rynku od 25 lat, jest dobrze zorientowana w potrzebach i możliwościach polskich firm. Wierzę, że dzięki umowie podpisanej z najbardziej wyspecjalizowanym dostawcą rozwiązań chmurowych na polskim rynku, jeszcze więcej lokalnych przedsiębiorstw skorzysta z systemów i aplikacji SAP”. (źródło: www.chmurakrajowa.pl).

Dostęp do ponad 100 rozwiązań chmurowych SAP (w tym SAP Business One dla firm średnich i mniejszych) i nowoczesnych technologii takich jak Big Data, Machine Learning i Sztuczna Inteligencja (AI) umożliwi, ułatwi i przyspieszy transformację cyfrową polskich firm.   

Dlatego wypróbuj SAP Business One już dzisiaj, zapytaj o demo, umów się na prezentację lub zadzwoń.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie