9 lipca 2020

Promocja SAP Business One - leasing 0% lub raty 0%

Skorzystaj z promocyjnych warunków finansowania zakupu SAP Business One i wybierz wygodne do spłaty raty 0% lub opcję leasingu 0%. Odłóż spłatę rat w czasie korzystając z 3-miesięcznej karencji. Promocja SAP trwa do 31 sierpnia 2020.

Promocja SAP Business One

Skorzystaj z promocji SAP Business One, elastycznego oprogramowania dla biznesu, którego używa ponad 70 000 firm na całym świecie. Ciesz się szybkim zwrotem z inwestycji, a koszty rozłóż w czasie.

Wybierz wygodną dla Ciebie formę finansowania: leasing 0% lub raty 0% – bez prowizji, wkładu własnego i dodatkowych opłat. Możesz sfinansować całkowite koszty systemu SAP Business One, a nie tylko koszty licencji.

promocja sap

Promocja SAP Business One raty 0%

Kup SAP Business One i rozłóż wszystkie koszty zakupu systemu na raty. Skorzystaj z opcji raty 0% i zostań właścicielem licencji systemu SAP Business One od momentu pierwszej wpłaty.

Promocja SAP Business One leasing 0%

Wybierz SAP Business One w leasingu i księguj całość rat leasingowych w koszty, zmniejszając swoje obciążenia podatkowe.

Karencja COVID-19

Dodatkowo – bez względu na wybraną opcję finansowania – możesz rozpocząć spłatę kredytu lub leasingu w późniejszym terminie. Zdecyduj się na zakup systemu SAP Business One do końca wakacji (31 sierpnia 2020), a otrzymasz bonus w postaci 3 -miesięcznej karencji w spłacie rat.

Dlaczego warto skorzystać z SAP Business One w promocji leasing lub raty 0% ?

  • Możliwość rozłożenia kosztów inwestycji w ERP w dłuższym okresie
  • Stałe, przewidywalne koszty
  • Transparentne i szybkie procedury rozpatrzenia wniosku
  • Dostępność dla szerokiego grona firm

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie