14 sierpnia 2019

SAPekspert.pl – wsparcie dla użytkowników SAP Business One

Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa naszym klientom, zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy – podczas wdrożenia SAP Business One oraz po jego zakończeniu. Sprawdź nasz Panel Klienta.

Podpowiadamy naszym Klientom rozwiązania usprawniające zarządzanie firmą i wspieramy ich w codziennej pracy z systemem. Pomagamy odkrywać nowe możliwości SAP Business One, wspierające rozwój ich biznesu.

Sprawdzony Partner SAP

Nie tylko wdrażamy SAP Business One, ale także sami na nim pracujemy. Braliśmy udział we wprowadzeniu rozwiązania na polski rynek i czynnie uczestniczyliśmy w jego rozwoju. Nasze doświadczenie i wysokie kompetencje potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, ale przede wszystkim referencje naszych klientów, które zostały wydane w postaci jedynej w Polsce księgi referencyjnej.

Wdrożenia SAP Business One

Nasza firma kompleksowo realizuje wdrożenia SAP Business One: przeprowadzamy analizę potrzeb, pomagamy definiować i układać procesy, szkolimy, dostarczamy licencje i sprzęt. Zawsze dostosowujemy system do specyfiki danej firmy, jednocześnie optymalizując procesy pod kątem maksymalnej wydajności.

Po zakończeniu wdrożenia świadczymy dalsze wsparcie dla użytkowników systemu. Prowadzimy Centrum Wsparcia SAP Business One, zapewniające bezpieczeństwo, ciągłość pracy i rozwój systemu.

Największa liczba referencji SAP Business One w Polsce

O wysokiej jakości realizowanych przez nas usług świadczą najliczniejsze w Polsce referencje w zakresie wdrożeń systemu SAP Business One. Pod naszą stałą opieką mamy ponad 4600 użytkowników tego systemu.

Panel Klienta dla użytkowników SAP Business One

By ułatwić naszym Klientom szybki dostęp do informacji o SAP Business One przygotowaliśmy specjalną stronę WWW, dostępną wyłącznie dla naszych Klientów. W naszym Customer Portal znajdą m.in.: przydatne informacje dotyczące nowych wersji SAP Business One, polityki licencyjnej, nowych funkcjonalności i rozwiązań uzupełniających (addonów), zmian w przepisach i dostosowaniu do nich systemu.

SAPekspert.pl to przede wszystkim duże wsparcie dla użytkowników systemu SAP Business One. Po zalogowaniu do witryny uzyskają dostęp do praktycznych wskazówek, instrukcji, porad video dotyczących używania systemu i zarządzania firmą.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przejdź do paska narzędzi
Przygotowujemy
kolejne wydarzenie