22 marca 2021

Jesteśmy najchętniej wybieranym Partnerem SAP Business One!

Otrzymaliśmy główną nagrodę w najważniejszej i najbardziej prestiżowej kategorii, przyznawanej Partnerom SAP! Altab został nagrodzony podczas wirtualnej konferencji partnerów SAP w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) w kategorii „New Names”, a to oznacza, że jesteśmy najchętniej wybieranym Partnerem SAP Business One.

Najczęściej wybierany Partner SAP – już ponad 6000 użytkowników SAP Business One pod naszą stałą opieką!

Nagroda, którą otrzymaliśmy cieszy nas szczególnie. Od lat budujemy zaufanie naszych klientów, dzięki któremu obsługujemy największą liczbę firm w zakresie SAP Business One w Polsce. Jesteśmy najczęściej wybieranym i najbardziej referencyjnym Partnerem SAP w Europie Środkowo-Wschodniej. Przyznany tytuł jest potwierdzeniem, że jakość naszej pracy jest doceniana. Na co dzień wspieramy ponad 6000 użytkowników SAP Business One w ponad 250 firmach produkcyjnych, usługowych, handlowych i dystrybucyjnych.

Razem osiągnęliśmy wspaniały sukces – dziękujemy za zaufanie!

Rok 2020 postawił nas w niespotykanej dotąd sytuacji. W tym szczególnym czasie wyzwaniem była dla nas praca online oraz organizacja prezentacji, spotkań i projektów wdrożeniowych „na odległość”. Dzięki partnerskiemu podejściu, wspólnie z klientami sprawnie zrealizowaliśmy nowe projekty, zarówno wdrożeniowe, serwisowe jak i szkoleniowe.

Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu – dziękujemy. Całemu zespołowi Altab za zaangażowanie, sprawną pracę i serce włożone w przygotowanie i przeprowadzenie wdrożeń. Naszym klientom, którzy w tym trudnym czasie zdecydowali się na wybór i uruchomienie SAP Business One, za zaufanie, otwartość i wspaniałą współpracę.

Wypróbuj SAP Business One – rozwiązanie dla mniejszych i średnich firm już dzisiaj, zapytaj o demo, napisz lub zadzwoń.

Zainteresowany?

Znajdź nas na:

Przygotowujemy
kolejne wydarzenie